KONIEC PPP

Príspevok v téme: KONIEC PPP
ppplienka

ahojte vsetci , po vcerajsom nervovom zachvate som si povedala a dost , ppp mam uz 5 rokov ,preslo to cez viacere stadia anorexia nutkave prejedanie a nasledne bulimia -prehanadla , posledny tyzden som to nezvladla a bolo aj vracanie , nechcem uz dalej takto zit nicim si tym svoje telo lebo s ppp prisli aj ine tazkosti ako zapaly creva oblickove zapaly , nakoniec skoncim ako jedna troska ked uz zo mna troska nieje , nevladzem uz viem to neustale sa kontrolovat a tie chore myslienky ma nicia najviac , pisem to v dezolatnom stave , kruhy pod ocami prazdno v zaludku po vcerajsom bulimickom vykone a neustale rozmyslam nad tym aky clovek musi byt hlupy aby si zamerne poskodzoval zdravie , najviac ma to mrzi kvoli ludom ktori ma lubia , nastastie netusia co sa so mnou dialo posledny tyzden ale uz hlavne kvoli nim chcem od zakladov zmenit cely svoj zivot , asi sa to muselo stat aby ma konecne osvietilo , bude to sakra tazke o tom nepochybujem ale vcera ma podrzal kamarat inac neviem ci by som si nebola siahla na zivot , ak sa chce niekto pridat ku mne bude to o to lahsie , lebo najhorsie je v tejto chvily ostat sam , mala som velku potrebu to sem napisat , vyjadrit sklamanie zo seba a teraz nasledne odhodlanie nieco zmenit , tak budem rada ak sa mi niekto ozve a prajem pekny dnik

zufalka

vies,fakt mame problemy v skole,sedime na zadku nad knihami a preto velmi riesime toto jedlo,co sme zjedli,kedy preco,naco...to je asi z nudy a stresov,v lete bude lepsie

zufalka

ja sa cajmi nalievam ako diva-ako brucho mam poriadne aj teraz,ale nejak som v poho z toho,co som pojedla,aj ked mohlo toho byt menej

ppplienka

tak ja uz som od tej stvrtej nic nejedla ale teraz ani nemam chut lebo sa bojim ze ked zjem daco tak ma zase chyti zachvat ,tak to radsej ani nezjedz aby si nemusela ist grcat

zufalka

terau som kludna:dala som si na veceru zeleninovy salat s vajickami a asi 6 susuienok-som rada,ze som nezjedla cely balik-aspon zatial...

ppplienka

aj ja som sama a rozmyslma co zjem ne veceru hmm , cakam mamu ma prist z kupelov po 3 tyzdnoch tak uvidime co mi povie , ona zvykne okomentovat moj stav co mi uz inac dost lezie na nervy , teraz je to celkom ok ako nalada , a ty ??co mas chute ?