KONIEC PPP

Príspevok v téme: KONIEC PPP
ppplienka

ahojte vsetci , po vcerajsom nervovom zachvate som si povedala a dost , ppp mam uz 5 rokov ,preslo to cez viacere stadia anorexia nutkave prejedanie a nasledne bulimia -prehanadla , posledny tyzden som to nezvladla a bolo aj vracanie , nechcem uz dalej takto zit nicim si tym svoje telo lebo s ppp prisli aj ine tazkosti ako zapaly creva oblickove zapaly , nakoniec skoncim ako jedna troska ked uz zo mna troska nieje , nevladzem uz viem to neustale sa kontrolovat a tie chore myslienky ma nicia najviac , pisem to v dezolatnom stave , kruhy pod ocami prazdno v zaludku po vcerajsom bulimickom vykone a neustale rozmyslam nad tym aky clovek musi byt hlupy aby si zamerne poskodzoval zdravie , najviac ma to mrzi kvoli ludom ktori ma lubia , nastastie netusia co sa so mnou dialo posledny tyzden ale uz hlavne kvoli nim chcem od zakladov zmenit cely svoj zivot , asi sa to muselo stat aby ma konecne osvietilo , bude to sakra tazke o tom nepochybujem ale vcera ma podrzal kamarat inac neviem ci by som si nebola siahla na zivot , ak sa chce niekto pridat ku mne bude to o to lahsie , lebo najhorsie je v tejto chvily ostat sam , mala som velku potrebu to sem napisat , vyjadrit sklamanie zo seba a teraz nasledne odhodlanie nieco zmenit , tak budem rada ak sa mi niekto ozve a prajem pekny dnik

ppplienka

najhorsie je ze mam za tie 3 dni co jem o kilo viac a uz ma to deprimuje , nieze by som sa trapila nad tym ze mam problem ale ja riesim jedno kilo navyse vsak to je chore uz ani pozriet do zrkadla sa nemozem lebo si vidim na tvary tie tuky a speky na bruchu , viem ze to nieje normlane len sa tomu neviem ubranit , tiez by mi pomohlo niekomu to povedat niekomu kto by bol castejsie so mnou a dokazal by ma ukontrolovta , budem si musiet najst nieco po skuskach co ma zamestna nejaky sport alebo brigadu pri ktorej nebudem mat cas ani chut mysliet na taketo kraviny , snad si to tym vykompenzujem ale cez toto skuskove asi tazko , zabija ma to hlupa skola , budem moct napisat po tejto skusenosti knihu,, ako ma skola znicila" a uplne mi bude jedno ci budem inginier alebo aky mgr phdr ked budem mat v kely zdravie travenie a v podstate cely organizmus , pytam sa sama seba stoji mi to zato ??ale uz teraz nemozem cuvnut uz mam len rok pred sebou , a ten bude maximalne tazky , mam sa na co tesit :(

ppplienka

tak ja uz som bohuzila objavila tajomstvo bulimie , teda prsty do hrdla ides , aj dnes bolo a este tie myslienky ze takto to bude fungovta no nebude moja , ale co mam robit mam strasne nervy aked sa neprejem nemam sancu sa sustredit na ucenie ,a prejest sa a nedat to von to nezvladam ,lietam z jedneho problemu do druheho a mam pocit ze toto forum mi to vobec neulahcuje lebo viem ze niesom jedina tak sa necitim az tak previnilo , a zajtra to bude hrozne lebo u rodiacia doma tak to ani prejest sa a ani nejest lebo potom mam myslienky dakde v oblakoch ach jaj , to je dilema

zufalka

ja som od dnes na rezime 5 krat denne jest,ale primerane porcie....do uvidime,preslo len pol dna-vcera som mala dllllllllllllllhy rozhovor s priatelom,nie o jedle,on toto vsetko,co stvaram len tusi,resp.vie.ze sa prejedam,dalej co stvaram nie,ale velmi mi pomohlo sa vykecat vcera....

hope:-)

Ja sa mám podobne ako vy...Inak preháňadlá nemajú význam!! Nemá to žiaden efekt po najedení!!Nechápem prečo sa toho niektoré baby držia,že si popri zdravej výžive nenačítali, ako funguje telo,trávenie..Vstrebávanie živín prebieha už v tenkom čreve!,takže zbavovať sa tukov,cukrov sa nedá preháňadlom!Takže keď idete na,,veľkú,,po jedle,to z vás nejde potrava,čo ste sa prejedli...Navyše črevo po preháňadlách zlenivie..ťažko sa od preháňadla odvyká...
Aj ja sa prejedám,musím niečo spraviť s tým..pridám sa k vám a bojujeme...?

ppplienka

skoda ze to nevies s tym pokecom tak by sa lepsie kecalo , veru sme som nemyslela ze dnes to tak dopadne toto obzerstvo mi dnes nesadlo , vcera este v pohode to som si ukojila chut dnes som zrala len tak aby bolo , co myslis su horsie prehanadla alebo grcanie ?

ppplienka

neviem uz som aj grcat stihla fasa co ?,a ani nic moc neslo len kus vody a daco z jedla ale aspon som sa mohla poriadne ked uz teraz som jak balon a len sa tym trapim , je to na nic , :((((((