Zniceny zivot

[zruseny12]

ietok007
dátum a čas príspevku
Dnes 18:14
IP adresa
xxx.xxx.226.34

tak ok,ja sa nebudem tu miešať,len som zareagovala,lebo sa mi zdalo,že Zuzana chce niečo vysvetlit-a ty Mária si si to vysvetlila zle.

...tak na toto som odpovedala na tento prispevok

zuzanama

Mariaa, no ty si cislo :-)
Vraj:
ja som si to vysveltila zle...a co take?priame dokazy chcem...
Zlata si ozaj. :-) a co ty mas kramy ci co? PMS? No to tiez poznam. Minule som vynadala zakaznicke, nervy som mala, strasne ma to potom mrzelo, no co uz. O hodinu ma to preslo, ta zakaznicka uz ku mne asi nikdy nepride a co, zabijem sa, nestava sa mi to casto, toto bolo prvy raz po 10 tich rokoch, co som vynadala zakaznicke, verim, ze najblizsich 10 rokov sa mi to uz nestane.
Vidis, znovu "podla seba sudim teba", co mi uz sibe? Ja som uz taka, ale tebe to asi vadi. Zabijem sa, ked som sprota? Mozno pre teba, ja som v skutocnosti so sebou celkom spokojna a ked sa ti nepacim, nevadi, prezijem to. :-)

[zruseny12]

zuzanama mozno by si ma aj ty nepochopila keby sme sa rozpravali osobne,lebo ja mam dost prenikavi a silny hlas a mozno by si si myslela,ze na teba kricim a urazila by si sa...a keby si ma pocula v telefone,do telefonu krocim este viac...a potom si ludia myslia,ze som nervozna...:0))))
niekedy mam taky prenikavi hlas,ze mi to samej vadi...