potrebujem radu skusenejsich

Príspevok v téme: potrebujem radu skusenejsich
nerozhodna

dobry den...velmi by ma zaujimal vas nazor...no minuly mesiac som uspesne zmaturovala a teraz mi ostava tazke rozhodnutie na aku skolu ist.uvazujem nad environmentalistikou na prirodovedeckej fakulte UK v blave a nad ochranou a kontrolou potravin v nitre...neviem sa rozhodnut preto lebo neviem s ktorou skolou je vacsia sanca sa uplatnit.a kedze mi je jedno co budem studovat vsetko ma bavi tak akurat:)tak by som sa chcela spytat z coho je podla vas vacsie uplatnenie?dakujem velmi:)

alzbee

...ved hej:)) ja tiez veru netusim, ake a ci vobec budem mat s tym uplatnenie :-D...uvidim,co buducnost prinesie...ved este mam 4roky pred sebou, tak mozno vtedy zacnu volat po envirakoch, aby zacali zachranovat Zem :-P :-)) tak drzim palce v dalsom studiu:))

nerozhodna

for alzbee: o super dakujem za info,no ja sa chcem najma s tym uplatnit takze zasa mne kamarat hovoril ze ma kamosku ktora skoncila enviro a ze si nevie uz dlho najst robotu....:( takze takto skoncit nechcem radsej si vyberiem nie UK ale aby som mala robotu:)

alzbee

ahoj:)ja studujem prvym rokom environmentalistiku na PRiFUK v Bratislave...kazdy mi vravi, ze sa s tym neuplatnim (aj ked sa Zem ruti no zahuby:-P ), ale ja som zase taka, ze mna nebavi nic, mam rada prirodu a zato som tam sla...bola som prijata na tento odbor aj do Zvolena a aj do Nitry. Ja osobne som si UK vybrala zato, pretoze je to univerzita, ktora ma meno na Slovensku a aj v zahranici. Z Komenskeho ti uznaju titul v zahranici, z ostatnych univerzit ti neuznaju. Co sa tyka envira v Nitre, tak som pocula, ze je to tam jeden z najlahsich odborov..ale o tej ochrane a kontrole potravin som nepocula. Takze take zhrnutie-myslim, ze s odborom v Nitre sa uplatnis viac, ale zase Komenskeho je urcite skola na vyssej urovni a je aj tazsia...kamoska studuje enviro v Nitre na UKF a sama uznala, ze mi to na UK asi mame ovela tazsie, nez oni, ked som jej rozpravala o skuskach...vela stastia prajem pri vybere:) keby si chcela blizsie info o tom envire, tak sa kludne spytaj:))

cody

.. no tak to potom ano ..ta druha moznost by mozno bola viac na uplatnenie.. ja som zas clovek trocha iny mna ked nebavi to co robim tak to u mna skoncilo.. dlho pri tom nevydrzim ..keby som mal moznost tak beriem tu prvu moznost..:))

cody

myslim ,ze nejde moc o to ci sa uplatnis ,ale aj o to ci ta to bude bavit..lebo nieje horsie ako ked nieco robis alebo musis robit a nebavi ta to...