Kedy je uz sexu vela ?

Príspevok v téme: Kedy je uz sexu vela ?
AdamKrt

Kedy je uz sexu vela ? Myslim, kolko by mal tak trvat sex ? Niekde som sa zmienil, ze sa mi pri tvrdsom milovani trhaju kondomy /ale iba pri tvrdsom prirazani zo zadu/. Bolo to aj s Pharmatexom a po cca 2 hodinach. /Aj Durox, Primeros,.../. Samozrejme nie milovanie v kuse, ale striedanie poloh, mensia prestavka na nabratie dychu a pokracovanie. Ale nebol casto problem aj 6 hodin /dalo by sa aj iste viac, ale nad ranom je uz clovek nevyspaty, unaveny/. Niektori ludia vsak mozu namietat, ci to niekoho bavi ?

Ako dlho je to, po akej dobe by vas suloz prestala uz bavit ? Teraz nemyslim, jednu polohu v kuse, ale ked zacne milovanie, striedaju sa polohy atd. Samozrejme, neni problem s ejakulaciou. Tu mozem si naplanovat kedy potrebujem, ale oddalujem to pre potesenie partnerky. To len pre vysvetlenie...

xyxyz

adamkrt preco mam pocit, ze tuto temu si zalozil len preto, aby si ukazal aky si borec? moc sa ti to nevydarilo...a uprimne, ani neverim ze mas taku vydrz

AdamKrt

natika045: 2 roky.

Otazke "ak tak vsetko ovladas i zene ???" nerozumiem....

Mimo to, co tu je pisane uz je stara informacia. Posledne bol nas rekord 7 hodinove milovanie. Pozor, pod pojmom milovanie nemyslim 7 hodinovy styk...

ina-ingrid: samozrejme, ze to neni cista suloz. Ta je iba cast hodin z toho. Nehovorim, ze nonstop, ale su tam male prestavocky na ine techniky. Cca pol hodina styku je skor vacsinou u nas take minimum. Skod hodinka ci este nieco viac. Isteze to neni prachobycajne prasenie v jednej polohe, ale zmena poloh, drazdenia, technik atd. Ked ma priatelka dost, koncime. Ale mne by sa este dalo. Myslim, ze je to vzdy krasny pocit, tak preco si ho nedopriat ? :)

ina-ingrid

nic v zlom, ale 6 hodin to by bolo uz skor utrpenie...ale tak asi sa nebavime len o samotnej sulozi, lebo ta mi niekedy zacina byt neprijemna uz po slabej polhodinke
byvam s priatelom takmer len cez vikendy, takze to aj tak vyzera...3 a viac x za den uz povazujem za exces a dolu sa z toho spamatavam este par dni...to uz toho mam dobry pocit akurat "na dusi"...ze som splnila "plan"...

AdamKrt

Sex je tiez velkou sucastou zdravia, naviac toto je kategoria o sexe...

Nemam potrebu sa chvalit. Skor ma zaujimaju nazory ludi. Len otvorene hovorim o sexe. Mozno mam vacsi sexualny apetit a tak mi vela veci pripada, ze su pre mna bezne a niekto to berie ako vystatovanie. Ako sa hovori:

Syty, hladnemu neveri :)

AdamKrt

To si snad robia srandu ?

lesk.cas.sk

Ze idealny sex je 7-13 minut ?

Mne sa zda cisto nejakych cca 40 minut, ako rychlovka.... Pri milovani ten cas nejak velmi rychlo bezi :)

A co vam ? Alebo zeby za morom to ratali preto tak, ze je tam obeznejsia populacia... ? :)

AdamKrt

To vazne po sexe citite unavu ? Ja som unaveny iba z toho, ak je vela hodin, ale to som unaveny aj keby som nesexoval. Ale zo sexu unavu nejak necitim. Skor opacne, prival energie, endorfinov, ze to cloveka prave vzpruzi :) Nebyt toho, ze som zvyknuty skor pravidelnejsie spavat, tak by som sa kludne miloval aj niekolko hodin este dalej :)

bublinocka:
a to je problem si tam streknut trosku lubrikantu, ked si suchsia ? Alebo naslinit ? A mozes ist veselo dalej... :)

bublinocka

Neviem ale ja by som sa nedokazala miovat tak dlho. Ako viem ze to je mozno sebecke ,ale ked som uz po orgazme a sice aj ked nachvilu prestane a pokracuje tak ja uz som suchsia a viac ma to boli.. neznesiem sex dlhsi mozno viac ako hodinu..aj to preto lebo my to berieme maximalne aktivne a sme potom na smrt vycerpany. Potom si to znovu mozme dat hoci aj 3 krat do dna.
Podla vzrusenia to posudzuje inak asi kazda zena. Ked som vzrusena na maximum a dosiahnem to rychlo tak mi sex pride otravny mozno uz po 15 minutach. Ked nie a treba nas naladit aj 45 minut.. viac nie..hodina to je asi maximum.. nie kazdy je tantricky par..:D

elnino

hm zaujimave.no pocul som,že spermie obsahuju len vtedy ak po ejakulacii ostanu nejake spermie v mocovej rure,ale že neobsahuju ked ides na zachod predtym.moc nici spermie.