prosim poradte bojim sa že som v tom

Príspevok v téme: prosim poradte bojim sa že som v tom
moni122

prosim skusnte mi niekto napísať či môžem byť v tom ak: vždy keď mám dostať menštruácia, tak ma týžden predtým nenormálne bolia prsia takto to trvá skoro 2 roky odkedy som vysadila antikoncepciu. Vždy dostávam menzes tak skorej po 27 niekedy 26 ale aj 28 dni teraz prešlo síce len 29 a stále nič, len už tretí den mám také špinenie. Mávala som to aj predtým, vždy pred menzesom ale vždy to trvalo len 1 den a na druhý den som normálne dostala. Toto sa mi ešte nestalo a moc sa bojím s priatelom sme sa totiž počas mojich posledných dní milovávali aj viac krát za den bez ochrany len si dával pozor a vždy to udržal, nestala sa žiadna nehoda, no aj tak sa bojím. Čo si myslíte? Stretla sa už niektorá s podobnými príznakmi?

isabella

ja mam kamaratov, keby ti nemali, tak ukradnem mame z penazenky... a nejde len o vreckove, ale ked brigadujes, nemas hned vsetky peniaze rozhadzat, ale si aj setrit...
dakujem bohu, ze mi moja mama vzdy davala vreckove, aspon som sa s peniazmi naucila hospodarit, lebo ako vidim, ty v tom doma moc nie si

zjuzjika

sak ja ti nevravim, ze kazdy dostava vrckove ale ako hovorim, mas kamaratky, mas surodenca, a neviem koho, takze zohnat sa penieze daju, len treba trosku chciet

malicqaa

placem s vami:(pytam sa na radu nemusite mi nadavat do hlupych ved som len prednedavnom pannenstvo stratila ta co sa krusite:D

malicqaa

ta newiem kde by som ich zohnala..sak jedine od chalana ale ten je v praci....ne kazdy ma moznost dostavat vreckove....