Bolest kolena - z nicoho nic!

Príspevok v téme: Bolest kolena - z nicoho nic!
genus007

Ahojte, rano som sa zobudila a pocitila som strasnu bolest kolena.Nechapem co to ma znamenat, pretoze nikdy som nemala problemy s kolenami a momentalne nevyvijam ziadnu sportovu aktivitu,kedze mam skuskove.Potom, co som sa postavila z postele som normalne spadla na zem,lebo sa na tej nohe nedalo vydrzat stat.Chodi sa mi strasne tazko.Nemate s niecim takymto skusenosti?dakujem

GOING

genus007
potom si ho označ krížikom s fixkou aby liečili správne.

P:S: žiadna choroba a bolesť nepríde z ničoho nič.

Ruzica

Mám aj ja problém z kĺbom ako sa vraví z ničoho nič mám dakedi bolesti keď chodím veľa mám kŕče a večer ma bolí z toho noha celá až hore cítim bolesti.

flora017

Ahoj,chcem sa pridat do konverzacie,tiez mam momentalne problem s kolenom,teda vlastne bolest prichadza z vnutornej strany,z boku kolena,nie z jablcka.Cestovala som 14 hodin asi s malo prestavkami a pri poslednej som sa nevedela postavit,vlastne ani pohnut nohou,ani doma v leze som ju nevedela zdvihnut,ukrutna vystrelovacia bolest,na pohotovosti mi pichli mezokain a ked to neprejde mam ist k ortopedovi,mala som to uz raz po cestovani a za tri dni to preslo,prosim napiste mi niekto na email ktory som tu uviedla ci mate podobnu skusenost a ako ste to riesili,dakujem

ni-ka

ja som ju mala,tak ked som si googlila info,tak som sa stretla aj s tym ze ju mali aj ludia "z nicoho nic"...ale ja by som aj tak radsej isla tomu ortopedovi,pozrie ti to sonom a zisti kde je problem...len to neodkladaj,lebo kazda mala ranka v kolene spusti lavinu vacsich a trvalejsich problemov...

ni-ka

ak ta to boli vzadu,v kolennej jamke a nemozes ohybat a vystierat nohu,moze to byt bakerova cysta...v kazdom pripade by som co najskor isla ortopedovi,lebo kazde male poskodenie kolena vedie vzdy len k vacsim bolestiam a nasledkom...:(

silvianaa

Ahojte, taktiez mam problem s pravym kolenom a to z nicoho nic. nikdy som problemy s kolenami nemala, ani nikto v rodine nema/l..bolest pretrvava zozadu za jablckom.. uz cca 2 tyzdne a pravidelne kazdy den.. nemozem ho poriadne zohnut ani vystriet.. raz je to lepsie, raz horsie..ale ked boli, tak taka poriadna pichlava bolest.. ked chodim a koleno zacne boliet, nemozem poriadne pristupat, na nohu krivam a musim ju mat prikrcenu..:/ neprikladala som tomu nejaky doraz, povedala som si, ved to prejde a bude to zas okey.ale vidim ze nie.. a este, ze nie som nejaka aktivna sportkovkyna.. cize nejake pravidelne namahave cvicenia nevykonavam.ak by mi niekto vedel poradit, budem velmi vdacna.

lovelylily

ak by to nepreslo, tak navstiv ortopeda...zatial skus len tie klasiky, fastumgel, voltaren, alebo algasan... a tabletky ibalgin...a ked to fakt neprejde, tak chod ortopedovi...mala som problemy s kolenami tiez, sice troska inak ako ty, ale v principe to iste, bolievalo ma prave a nic mi nevedeli zistit, vyriesil to doktor par injekciami do kolena...sice to bolelo jak svina, ale pomohlo to, a stalo to zato...teraz ma to boli len obcas

genus007

dakujem za radu.myslela som,ze to cez den rozbeham, ale nepodarilo sa.Boli to stale rovnako.S tym vazom to moze byt pravda,lebo ta bolest ide zozadu kolena.:P no uvidim,dam voltaren a ked nepomoze,budem musiet ist k ortopedovi:P