Mate aj vy taku gulicku v posve?-sex

Re:

Dobrý večer ja by som sa chcela opýtať čo znamená ked mam na povrchu pošvy takú malú guličku a okolo mam trosku napuchnuté prosím poraďte mi čo s tým :-( veľmi sa bojím :-(

macka26

vyx co tu davate za rady? par cm v posve urcite neni ziaden bod G, ale skutocne ziaden. je to krcok maternice. ked mate pochybnosti, chodte k lekarovi...

aby sa do teba dostal tak sa sama palcujes? no to si ma pobavila

AdamKrt

VAJKOVCE:

nahmata manzel aj krcok maternice ? Kde je ta gulicka ? Moze ist kludne o povestny bod G. Ked si neni clovek ist, treba ist na gynekologicke vysetrenie....

VAJKOVCE

DOBRI DEN CHCELA BI SOM SA SPITAT Z MANZELOM SME ZISTILI ZE V POSVE MAM CHULICKU BOJIM SA CI TO NENI NADOR CO ZNAMENA CHULICKA V POSVE VOPRED DAKUJEM MARIA

muc

cina takuto hovadinu som uz davno nepocula. padnuty vajecnik? on len si tak padne kedy chce? a citit ho az v posve? fiiiiha!
pre tvoje info? vajecnik je ulozeny v malej panve a v posve ho sotva budes citit.

pokojvdusi

aluska v prvom rade sa ukludni,tu nikoho nemusis urazat,ak ta nieco irituje tak si to necitaj a nereaguj,nikoho nezaujima tvoje zosmiesnovanie.
akoze45:mozno to co mas ty nie je krcok maternice,ked vravis ze to vyrasta zo spodu,moze to byt nejaka hrcka ktora tam nema byt...ale na druhej strane,co moze byt v tvojich ociach "zo spodu",ak je ta hrcka na konci,teda na spicke prsta citis hrcku je to krcok maternice,ak je ta hrcka na stene spodnej (pre porovnanie na hornej mame bod G)teda oproti,tak tam by ziadne hrcka nemala byt a zasla by som s tym za doktorom.
s pozdravom pokojvdusi