povinne ockovanie

Príspevok v téme: povinne ockovanie
bublifuk

Dobry den,

stretla som sa uz s mnohymi diskusiami na tuto temu ale nikde som nenasla jednoznacnu odpoved na moju otazku: mozem odmietnut povinne ockovanie mojho dietata? co sa stane ak po porode odmietnem dat moje dieta zaockovat? Nechcem tu diskutovat o tom ci je to spravne alebo nie, chcem vediet ci je to mozne. Dakujem.

Súvisiaci obsah

vevericka

bublik, co myslis preco hania farmaceuticke firmy??
ak niekto zaraba na vyzivovych doplnkoch(damian ma aj knihy ako som si vsimla) pride mi logicke hanit, co nemaju pod palcom oni ale konkurencia(farmacia)..

betain

Peto T navyse sa mi zda ze si hrozny primitiv, taki ako ty este ozaj ublizuju svojimi pseudoargumentmi tym rodicom, ktori maju postihnute deti.
Nemagori ti uz z tych tvojich studii?

radana

Peto T,ty si sa uz snazil aj na inych forach vtlacit ludom do hlavy tieto nezmysly,ze?Ja si na teba pamatam zo stranky radost.sk a odtial ta rodicia postihnutych deti odpinkli ako lopticku.

Peto T

:::: To je najjednoduchšie, zvaliť všetko na dedičnosť.

Tak čo, bude tá štúdia o účinnosti vakcíny?

betain: Zatiaľ žiadna štúdia nepadla, skutočne čítaš veľmi povrchne.

::::

Peto T-hovoria ti nieco slovne spojenia dedicne choroby a civilizacne ochorenia?To by boli velmi neobjektivne a nepravdive vysledky tvojich studii.

betain

Ale prosim ta,ved clovek moze na alergiu ochoriet hocikedy aj na autoimunitne ochorenia. Aj po tych 10 rokoch a nemusi to byt kvoli ockovaniu. Ved na to vplyvaju aj ine faktory. Velmi malo hodnoverna studia.

Peto T

betain: To dôkaz nie je, lebo ja by som zase mohol povedať, že milióny ľudí trpia kvôli očkovaniu na alergie a autoimunitné poruchy.

Dôkaz by bola štúdia, o akej hovorím. Kde sa desaťtisíce ľudí zaočkujú vakcínou, desaťtisíce iba sterilnou vodou, nikto nevie, kto bol naozaj zaočkovaný, a po povedzme 10 rokoch sa vyhodnotí, ktorá skupina bola zdravšia.