Drobne vyrazky na dekolte

Zanett66

Ak by Vas to baby este zaujimalo, tak ja som skusala uz snad uplne vsetko. Od mydiel, pudrov, kremov z drogerie aj z lekarne,az cez tabletky, masticky a specialne kremy, ci vodicky od koznej. Nic nepomohlo. Potom som sla k moru a zazracne sa mi dekolt zahojil. (kym som sa zase nevratila domov). Takze som si doma urobila pokus a pripravila som si silnejsi solny roztok, namocila som don vreckovku a nechala som to cez noc posobit a ono to fakt funguje. Nehnisa to, hoji sa to a ani sa mi nerobia uz dalsie vyrazky.

aduska2200

ja mam tiez vsade...na tvari, na krku, na dekolte, dokonca aj na prsiach..a uz aj vela jaziev takze z vlastnej skusenosti ti radim..nevytlacat..lebo dopadnes tak na rit jak aj ja:(

rita23

Ak ta to potesi, nie si jedina. Ja mam vyrazky okrem dekoltu aj na pleciach, chrbate, a na tvari. Kvoli tomu som pred dvoma mesiacmi obnovila uzivanie HAK, aby som v lete nemala komplexy pri letnych strihoch triciek a siat. Nelam si hlavu, alebo ak je to nezvycajne, zajdi s tym ku koznej. Ja som tam chodila niekolko rokov a myslim, ze zbytocne.