prerusenie skoly

katty19

neviem ako by som ťa utíšila, snáď len, že viacerý sme si tým prešli a teraz sa žije dobre, omnoho lepšie ako predtým a keby som dnes stála opäť pred tým rozhodnutím, opäť idem
nelea, držím ti veľmi palce, skús s tým niečo urobiť, máš pred sebou celý život, veľa krásnych vecí, dobrého, lásky, priateľstva, len keby si skúsila..
ahojky a myslím na teba, pá

katty19

neboj sa, chytí ťa tým odborníkov a tí ti nedovolia pustiť sa do niečoho, čo by ti mohlo ublížiť, budú k tebe dobrí a na liečení je ináč ohromná sranda:)

katty19

úplne ma ničili, nikto mi neveril a tak som si zbalila veci a povedala som si, že buď ma vezmú na liečenie a to hneď, alebo... koniec

katty19

pomotaná som bola aj ja, všetci si mysleli, že si len vymýšľam, ale keď som sa pobrala do školy, tak som z tadiaľ utiekla, nedalo sa

katty19

nelea, neštvi! normálne tam choď rovno do najbližšej nemocnice, kde by si chcela ležať, to vydržíš a venovať sa ti budú, to si píš, a keď nie, tak im povedz ako ja, že z tadiaľ neodídeš, kým ti nebudú venovať patričný záujem, mne nikto neveril, že mám problém