Moje cvicenie:)

Príspevok v téme: Moje cvicenie:)
majuska125

Takze cvicim preto,lebo am to strasne bavi a bez sportu by som bola nicim,ale samozrejme,ze chcem aj schudnut,lebo ako so prestala sportovat aktivne som riadne pribrala,a vobec niesom psokojna so svojou postavou.Zacala som behavat 4 krat do tyzdna po 30min,to je vlastne kazdy druhy den ten den ked nebeham by som chcela si dat 3krat po 10min svihadlo,a na spevnenie svalov kalanetika,v lete uvazujem ze zacnem chodit do posilovne aby sa mi vyplnil dako cas a aby som bola stale fit:)a v septembri by som chcela aktivne sporotvat o5,ale wobec newiem aky sport,ci by ma este zobrali ked mam 17 a tak

sway

sweet_lolitta Tak pridaj v cviceni a spevnies,ale vsak to vies urcite aj sama:-)Ja som sa ozvala,lebo si pisala,ze uz ti nestaci tvoja postava a chces sa pohnut dalej.Len potom to vyzeralo,ze vlastne ani nechces..Tak som ostala confused:-)(ja rada poradim,ale nebavi ma pisat niekomu,kto si aj tak bude tvrdit svoje a odpisovat blbe vyhovorky,ze takto a takto nie a bla bla,preto sa tu do vacsiny tem o chudnuti nepletiem)Tak si uzivaj slniecko na korculiach:-)

sweet_lolitta

sway> s tym rysovanim som sa zle vyjadrila, lebo som naozaj myslela nieco ine... Ja viem co chcem. Chcem spevniet. To je vsetko. Kludne pribrat nejake to kilo, dve svalov, a to je vsetko. Dakujem, ze si bola ochotna mi aj tak radit :)
Teraz chodim na korcule kazdy den, lebo behat nemam kde, okrem v posilke na pase a tam sa mi nechce, ked je tak pekne, ale budem tam musiet zaist precvicit ostatne partie ako nohy.

sway

sweet_lolitta
oki vysvetlim preco,lebo ked mas 54kg,tak mas jednoducho velmi stihlu postavu,ak mas aspon nejake svaly,tak tvoja postava vyzera akurat este stihlejsie ako keby si mala 54 a nejaky ten tuk,ale ani zdaleka sa nepodoba postave fitnesiek:-)Ja som mala pocit,ze chces viditelne svaly,ked pises o rysovacke a pri 54 naozaj nieje realne aby si mala,co rysovat.Jedine ako som ti pisala behom a stravou sa mozes uplne zbavit tuku a byt pevna.Pozri ja mam okolo 60 kil,podobnu vysku ako ty a mam obvod bokov - zadku (v tom najsirsom mieste) 89cm.Cize som odhadla pri akej vahe by si cca vyzerala tak ako pises.Ono mozes skusit aj naberat postupne ja neviem 3 kila ,potom skusit dietu a vyrysovat,ale to sa budes musiet sakra modlit aby ti nejaky ten sval ostal.Lebo tak ako sa nechudne,len z tukov,takisto sa nenabera,len do svalov.Preto treba nabrat o nieco viac az potom sa pustit do diety.Ak sa chces naozaj pohnut dalej,je nacase si nieco o tom nastudovat,popripade zaplatit osbneho trenera.A hlavne,rozmysliet si,co teda vlastne chces.

majuska125

Mne sa tiez nedari drzat daku dietu radsej budem jest normalne ako seci:)samozrejem ze sladke obmedit a nedzrave jedla tak ako aj doma mamina vari zdravo:)a riadne cvicit behawam kazdy druhy den stale:)a ten den co nebudem behat si dam pol hodinku posilovacie cviky do leta by som si chela riadne vyformowat svju postawu a zhodit 4kg aby som bola spokojna

sweet_lolitta

sway> nevidela si moju postavu, cize neviem odkial beries udaje, ze nemoze na mne tych 54 kg vyzerat ok. Ja chcem spevniet a to si myslim, ze sa da aj s takymi proporciami ako mam ja.

sara13

Ahojte chcem od Vas poradit. Co je lepsie jest na obed ked chcem trosku schudnut, bielkoviny alebo sacharidy - ryzu, cestoviny?
A ked by som sa chcela vyrysovat?
Dakujem

sway

sweet_lolitta,
ok,ked mas rada priamociarost,tak ti to napisem na rovinu.Si ako vsetky ostatne baby tu na fore,ktore tak poucujes.Napisem ti,co mas robit a tvoja odpoved je,nechcem pribrat,nechcem sa obmedzovat v strave,chcem nejaku formu xy s pred par rokov a bla bla,bla bla bla..Stale nechapes zakladne veci a to napr to ze tvojich 54 kg/170cm vyzera blbsie ako vymakanych finalnych 58kg,co som ti poradila na tvoju vysku.Takze sa zdrzujem akychkolvek dalsich rad.
Max odpoved na tvoju otazku je,ze ani z daleka sa nevenujem fitness na profi urovni:-)Ja mam pocit,ze som asi ten najlenivsi clovek na svete.Mam urcitu vydretu formu(istu dobu som fakt dost makala,preto mam celkom prehlad ako nato),ktoru teraz plus minus udrzujem.Cvicit - cvicim pravidelne,ale v strave casto polavim,potom ked sa to prejavi o to prisnejsie dodrzujem dobru dietu,ale akonahle sa dostanem na uroven mojej osobnej spokojnosti,niesom schopna ist dalej.Takze tak,vsetko v pohode s radostou a hlavne bez stresu:-)Toto je cisto konicek-urcite nie zaujem no1.

sweet_lolitta

max.gluteus, ja sa v jedlach praveze neobmedzujem vobec, teraz som dosla z chaty 3 dnovej opekackovej, takze si vies predstavit co sa tam asi jedlo.. :)