Tehotenstvo

terinkaa

severanka, si zlato, ja chcem byť tehotná, ale nechápem prečo mám také pocity v brušku a prečo ma tak bolia kríže, veď kramy mi meškajú ešte len týždeň,,,takže ak sa test nemýli, tak je to krátky čas tehotenstva, nie?? preto nerozumiem, tým bolestiam, to sú bolesti miestami také..akokeby sa mi niečo dialo v bruchu so svalmi, akokeby sa jednalo o svalovku..a kríže bolia ani nehovorím, pekný večer moja

terinkaa

kočky ak je žena tehotná po koľkých dňoch začnu bolieť kríže a bruško????? mám taký pocit v bruchu akokeby som mala svalovku,,,,
robila som si 2 teh.testy a vyšli pozitívne, ale za gynekologom môžem až v piatok
bojím sa že je to príznak mimomaternicového tehotenstva, poraďte, díky

mojpripad

ja som si robila tehotenske testy vzdy asi 5-6dni po meskani menstruacie. V prvom pripade som dokonca mala slabe spinenie, test bol pozitivny. Teraz pri druhom tehot.mi vysiel negativny. Urobila som dalsi po tyzdni a ten ma uz neoklamal. Prsia ma zacali bolievata zle mi bolo asi tak v 6.tyzdni, dovtedy by som ani netusila, ze som tehotna.

cajik

No,niekedy zeny slabo krvacaju pri tehotenstve- ked sa vajicko uhniezduje v maternici (alebo take nieco :)). tak mozno..a ked nevyslo,tak nevadi,vyjde nabuduce ;)

qviksinkaaa

tinka228, ďakujem,
tehotná chcem byť, len sa nám nedarí, myslela som, že snáď už budem v tom**, a test negatívny a k tomu ešte bolesti prsníkov, kríže ma pobolievajú, a ešte aj ten výtok teraz sa objavil

tinka228

ak nedostaneš "normálny" menzes, sprav si test ešte o pár dní. baby majú pravdu. niekedy to trvá dlhšie kým ti test ukáže dve čiarky (samozrejme za predpokladu ak si skutočne tehotná). držím ti palce.

qviksinkaaa

kočky napíšte ešte nejaká, sú tie teh.testy spoľahlivé? a hlavne po koľkých dňoch od vynechania menzesu