Rozchod co s darcekami

Príspevok v téme: Rozchod co s darcekami
neomi

mam otazku co by ste vy spravili ak by ste po celi cas chodenia s partnerom mysleli ze je do vas zalubeny a on vas po celi cas klamal a vodil za nos vy mu z lasky kupite darceky a on sa ani neunuva vas nicim prekvapit a potesit,no ved aj naco ak to nemysli ´vazne a ma vas iba ako zabavku ...potom vam napise sms ze je koniec.Co zdarcekmi ktore s te mu kupili chceli by ste ich na spat alebo nie,viem ze darovane sa nevracia ale co ak by vas niekto takym sposobom osral?

trpitel

chod za tym prasatom a pytaj tie darceky nazad, tak on ta bude ako niktos vyuzivat a ty si to tak nechas? vytmav mu to a vezmi si spat svoje veci, sprav si VATRU a tam to vsetko spal..

cukrusik

preto som ti to takto napisala, lebo keby ze ja viem ze moj chlap je zanieteny materialista a egoista a nikdy mi nic neda na narodky podobne by som s nim takto vybabrala, a tiez mu nic nedavala, samozrejme teraz uz je neskoro plakat nad tym, samozrejme sa citis na smrt dotknuta a aj to ze s tebou fajne vydrbal, to isto kady chape, ale akokolvek uz by st tebou vydrbal alebo sa vychrapal s hoci aj 5 zenami naraz a popri tom s tebou chodil tak by som osrala tie darceky ktore by som mu dala nech by sa s nimi aj zadrhol, vyskrtla by som ho zo svojho zivota, bolo by to tazke ale urcite by sa mi to podarilo, a podari sa to aj tebe ci budes mat pri sebe tie darceky alebo nie.

neomi

a mozno moja chyba ze som sa tu s tym zdoverila lebo tu aj tak nikto nevie o vsetkom o co tam islo a preco som sa tak rozhodla tu kazdy moje rozhodnutie iba odvrhuje uz mi to pripada ako by som ja bola ta zla a on ten dobry ako dobre ze so mnou takto vydrbal,no fakt jak to tu citam,.. je jedna osoba co som sa jej zo vsetkym zdoverila a vie o vsetkom a ta ma podrzala a chape moje rozhodnutie a suhlasi so mnou,ale ja sa tu nebudem do detailov vypisovat ako to vsetko bolo

neomi

ja som sa ho odhodla az po dlhom case opitat na to ze ci ani byvalim takto nic nekupoval,no a bola som hlupa to viem kazda by sa tak citila ak by bola zalubena a zaslepena ,hm skuste si vy seba teraz predstavit a vasho frajera ze je s vami iba aby vas vyuzil a vy si nic nevsimnete a ked vas odkopne krutym sposobom ako by vas to hlboko ranilo?mozno aj terajsi priatel je podvodnik a dobry herec?cukrusik aj ja som uz chodila s inymi chalanmi ale nikdy som neziadala nic naspat ale ani nikdy som nezazila to co s tym tak preto by som si vsetke darceky vypitala naspat,to vy ste tiez chodili niekedy s chalanom a vy kupujete a on nic vam nikdy nekupil? tak isto by ste reagovali asi ako ja,ale kto nezazil tak nepochopi to sa da iba tazko ako potom mozes napisat ze je to trocha psychopaticke?mozno som ina,ale take nieco je iba jeden s miliardy pripadov,lebo som to ja este ani nikde nepocula ani necitala ze by sa niekomu stalo to co mne....

cukrusik

Ja neviem ale tu sa ukazuje aky su ludia materialisti, nehovorim teraz ze si nemate nic kupovat, ale ako trosku co si tu nacrtla tak chodil s niekym a kupoval jej co jej videl na ociach a tak sa nechcel okaslat znovu, povedal ti snad aj dovod, keby mne toto moj chalan povie, tak mu tiez nic nekupujem, KED nechce byt materialista nebudem tiez a nenecham sa vyuzivat. Ty si sa nechala vyuzivat, neviem preco a nechcem byt kruta ale sama si mozes za to ze si ho obdaruvala a on to iba BRAL A BRAL, aspon sa poucis do buducnosti a budes obozretnejsia, ja chape ze si to kupovala z lasky ale teraz pytat veci naspät? NO neviem neviem, ale trosku psychopaticke mi to pride, tu sa len utvrdi v tom ze urobil spravnu vec.

budina

Ja by som nic nevracala, keby sa so mnou chlap rozisiel, vsak aj som mu dala tolko aj nematerialnych veci a da sa to vratit?

bubyna

a este do tretice zeeeee.... ja by som darceky tiez nevratila, jedine tak prsten by som vratila, keby to bol prstienok ktory znaci nieco viac...

bubyna

noemi v ziadnom pripade si to nepytaj... bolo by to ubohe, a este k tomu ktovie kade by to poroztruboval, ked hovoris ze ta mal iba tak.... raz budes mat lepsieho frajera a kupis mu sto krat lepsi darcek. len ta upozornim, ze zo zaciatku budu stacit malickosti. ja som sa tiez poucila :)