Môžem otehotnieť alebo nie?ako to vlastne funguje?

Príspevok v téme: Môžem otehotnieť alebo nie?ako to vlastne funguje?
kacenka00

Takže...v poslednom čase mám obavy, že či mi pomáhajú Lindynette 20!Neviem prečo ale vždy po pohl. styku rozmýšľam nad tým prečo sme nepoužívali kondóm?!A čo ak mi nepomáhajú tie tabletky?A keď som posunula čas užívania?To nevadí?Minulý mesiac som ich brala skoršie ale teraz ich beriem o hod neskoršie ale beriem ich pravidelne no vlastne pár krát sa stane že pol hod meškám,ale dúfam že to nevadí.Pred pár dňami ma začalo bolieť brucho, ako keby som mala svalovku či čo, fakt nechápem, mám chuť do jedla, ale to brucho(presnejšie podbruško) ma bolí stále, napína ma to a je to príšerný pocit.Nemôžem prestať na to myslieť...mám strach že som tehotná a to nechcem totiž mám len 17!...jajh a ešte som niečo zabudla...frajer sa síce spravil ale do mňa to nepustil nikdy.Je to pravda že pri stimulácii sa dostane do ženy špermia bez toho že by sa spravil ten chalan?pls poradte!

snehulienkka

pokiaľ berieš tabletky pravdielne a nemeškáš s užitím tabletky viac ako 12 hodín je šanca na otehotnenie menšia ako 1%, takže myslím že môžeš byť absolútne v kľude... ;o)
K tým bolestiam v podbrušku-môže to signalizovať aj prichádzajúcu menzes, ale ťažko povedať to môže mať viacej príčin.