S frajerkou sme zacali sexualne zit

Príspevok v téme: S frajerkou sme zacali sexualne zit
problemi su

chcel by som vas poprosit o radu, s frajerkou sme zacali sexualne zit ale mam problem, 1.krat je to celkom pohode, len sa rzchlo spravim (snad sa to casom zlepsi), 2.krat mam problem ked si nasadyam prezervativ tak mi zmakkne a potom je nepouzitelny (mlada ma musi znova rozdrazdit, ale zas sa to zopakuje, nie som z toho nadseny a neviem to vysvetlit, lebo chut mam velku), existuje neake riesenie? mali ste niekto podobny problem? ako ste to riesili?
dakujem za akukolvek odpoved....

cukrusik

my sme mali nieco podobne, ako tychlo sa sice nespravi ale boli problemy s nasadzovanim atd mnoho trpezlivosti hlavne na zaciatku, kondom vseobecne nemam rada a ani on tak sme presli na tabletky

law girl

neboj sa, bude to ok...nikde nie su zaciatky hviezdne...my tiez s priatelom nevieme praktizovat polohy, ake by sme chceli....ale s laskou a porozumenim, vsetko pojde...neboj sa...to je zaklad...

problemi su

dost ma to stve lebo som s priatelkou vyse roka a doteraz som mal chut lenze ona si nebola ista, teraz ma ona chut len mne to neide...
nastastie mame super vztah takze ma chape a dost sa o tom rozpravame, hladame riesenie...
najlepsie to bolo prvy krat, rsp prvy hned tri krat aj jej sa to velmi pacilo (znicili sme komplet postel), len teraz mam problem s mojim malym, snad sa to casom spravi...

law girl

neboj, take problemy sa na zaciatku vyskytuju...u nas bol moj milacik tiez prvykrat hned hotovy...potom si daval pozor a asi to zas pre zmenu oddialil, tak som sa dvakrat spravila skor ja...je to individualne...ale na tretikrat to uz bolo uplne v pohode a odvtedy sme zakazdym spolu a cim viac praxe, tym lepsie to je...a este je treba menit polohy a nechat sa vydrazdit, nie hned utekat za orgazmom, tak je intenzivnejsi...vazne:))

AdamKrt

No, dalo by sa samozrejme aj bez kondomu, pokial si na to trufas - napr. ak je vazny vztah. Ak patrnerka uziva povedzme hormonalnu antikoncepciu, ci ma vnutromaternicove teliesko.

Alebo mozes byt bez kondomu a pouzivat chemicku antikoncepciu Pharmatex.

No a ak to robis s kondomom, nech Ta neustale partnerka pri nasadzovani nejak stimuluje, alebo nech ti kondom navliecie ona. Pozor vsak na nechty a na ruky, nech nema na nich zbytky /lepsie predtym umyt. A vzrusovat, vzrusovat....

AdamKrt

problemi su:

no, ak si myslis, ze je to fyzicke, tak mozes mat prvy raz dostatocnu zasobu semena a hormonov. Po vystreku uz jednoducho mas toho menej a isty cas trva, kym sa zregenerujes.

Mozes si kupit napr. Vitamin E povedzme 100mg a este kombinaciou Zinok a Selen. Tieto vedia priaznivo posobit na potenciu. Povedal by som vsak, aby si si na to moc nezvykal a neuzivaj to denne, aj ked to pise letak, ale skor ob den, dva.

Dalsou moznostou je, ze nebudes ejakulovat pocas styku vobec, ale nechas si to na koniec. Jednoducho ejakulaciu oddialis. Ked to na teba ma prist, nechas sa trosicku vychladnu, ale nie aby Ti klesol a pokracujes dalej. Takto mozes mat vacsiu vydrz.

To je ale len v tom pripade, ak Ti viac zalezi na uspokojeni partnerky, ako na svojom.

dancaBB

asi to bude tym ze si neskuseny a 2krat za sebou je na teba asi vela...asi nevladze...
sak co si myslis ze hned od zaciatku sexualneho zivota budes ziarit?

problemi su

som z toho na nervy...
alergia ani nic podobne to nebude, lebo ked ideme 1. kolo tak je vsetko ok...
problem je pri 2 a viac, on sa mi postavi vsetko ok, len sa rychlo "pokazi" - ako povedal adam ;) tak neviem co s tym, som rozmyslal ze skusim nieco na podporu, existuje nieco?

AdamKrt

Ked si ho nasadzujes, nech Ta neustale drazdi, aby neklesol. A potom sup ho, velmi rychlo dnu a uz ides. Netreba ho dlho drzat vonku, lebo sa zacne "kazit"... :)