ako to povedat

0vecka

ja nechapem. sa tvaris ako keby to bolo nieco zle... neviem myslim ze bude rada teda ak to nieje nejaky specialny pripad...

darika

A ja nerozumiem,preco sa z toho robi taka veda?Kde je napisane,ze mama musi vediet,ze niekoho mas?To jej potom aj povies,kedy si s nim mala sex?Mas 20,povies jej to,nepovies,je to tvoj zivot.Keby si mala 15 a bala by si sa to povedat,lebo si neplnoleta,ok,ale v tomto veku sa zatazovat takouto banalitou?
Mama,idem za priatelom.Hotovo.Vec vyriesena.

AdamKrt

Niekedy je lepsia metoda velkeho a maleho soku. Sokovat niecim vacsim a potom zistenie, ze to tak neni urobi z maleho soku banalitu.

Napr. mamicka som tehotna :) Zaleje ju pot... A potom povies: Zartujem, mam iba priatela. Tesis sa ? :-)))

atam

smejko:urcite jej to povedz,bude to asi pre nu rana,ak sa to dozvie od okolia skor nez od vlastnej dcery,nemyslis???urcite ta pochopi....

alzbee

Tak drzim palce:)) a neboj, urcite to pochopi, ked vravis, ze mate celkom dobry vztah...len je pre nu asi tazke sa s tym zmierit, ze uz nie si dievcatko:) ale raz sa to musi dozvediet a zmierit sa s tym...

:katarína:

mas 20, tak to si naozaj dospela, mas pravo na vlastny zivot.. len jej to pekne povedz, aj tebe sa urcite ulavi.. narovinu, strucne a bude.. ved na tom nie je nic hrozne, urcite to pochopi..

alzbee

Jaaaj, no tak v tom pripade nato netreba ziadnu odvahu-si dospela, cize jej to mozes v pohode vyklopit:)) ja mam tiez 20 a mama ma berie furt zako 13 rocnu, lebo som najmladsia zo surodencov a uz sa jej pekne dlho snazim vysvetlit, ze nech konecne zmeni na mna pohlad:)) tvojej mamine neostava nic ine, nez sa s tym zmierit, ze uz nie si decko a je teda na nej, ako sa s tym vysporiada.