Vysvätenie bytu, domu

sväatenie

Domy sa svätili aj za našich starých materí, trošku si poštuduj niečo o tom skôr než sa začneš robiť múdrym. Takže potom aj tvoja babka s dedkom zrejme patria na psychiatriu.

0vecka

jj patrite.... ked to povedala AJ GINA tak to teda musi byt pravda bez debaty .... btw to verite aj na vesmirnych ludi??? a co pekneho vam minuly rok priniesol dedo mraz???

sväatenie

for Ovecka len preto že na takéto veci neveríš nemusíš urážať. Dobré k nám zle od nás odporúča ja známa veštica Gina, asi všetci patríme na psychiatriu. Mne to pomohlo a stále pomáha.

sandrinkaa

Zomrel tam niekto ale nie nasilnou smrtou, mozno preto ze o tom viem tak mam tento blby pocit. Ostatni z rodiny to beru v pohode, len ja som citlivejsia. Dakujem za rady.

svätenie

sandrinkaa nemusíš ho vysvetiť, musíš urobiť toto, všetko čo sa dá poumývať čistou vodou- nábytok, podlahy, sklá, zrkadlá, okná, vyprať všetku bielizeň, záclony a potom si kúp v lekárni alebo v nejakom obchode sušenú šalviu, tú si potom nasyp do misky a zapáľ tak aby dymila- najlepšie je do takej väčšej aromalampy, pootváraj všetky okná a dvere a vydým s touto šalviou každú miestnosť a pri tom hovor- Dobré ku nám a zlé od nás. Stále to opakuj. Dodrž však postup- poriadiť, pootvárať okná, vydydmiť, a hovoriť dookola tú vetu. Pokiaľ ti to nebude stačiť, potom ešte požiadaj farára aby ti vysvetil sväatenou vodou dom. No sväatiť môže až keď tú negatívnu energiu dostaneš z domu preč a tú dostaneš preč tým postupom ako som napísala. Treba si zistiť či v tom dome nezomrel niekto násilnou smrťou alebo nespáchal samovraždu. Môže tam prebývať jeho duch a preto máš nepríjemný pocit. Všetko pominie mojou radou.

jara

Myslim, ze staci zajst na najblizsi farsky urad a poziadat, neviem, ci niekde maju stanovene, kolko sa plati, je to skor dobrovolny prispevok...