zúfala:-((

Príspevok v téme: zúfala:-((
klarika18

ahojte, potrebujem sa vykecat uz to nevydrzim...neviem vobec co mam robit:-((

som uz 7 rokov platonicky zamilovana do jedneho chlapca, chodili sme spolu do skoly aj na ZS aj na SS, denno denne sme sa stretavali na zastavke, viac krat sme do seba uplnou nahodou vrazili...vzdy to bolo necakane...stale sme po sebe pokukovali...problem je v tom ze nikdy sme sa spolu nerozpravali, ziadny dotyk, ziadny bozk niiiiiic...poznam len jeho meno..a ja som hanbliva...

nedokazem na neho zabudnut nechapem preco, kazdy mi vzdy hovoril aky je to zly chlapec hlavne dievcata, ze je zaletnik, a ani nie je velmi pekny ale proste pre mna je nadherny a stale ma nieco k nemu neskutocne pritahuje nedokazem to vysvetlit:-(( tie jeho hnede oci, ktore ustavicne pritahuju moj pohlad, moju pozornost...mam teraz vztah, ale zatial som nic podobne nezazila ked sa stretnem so svojou laskou ako ked zrazu zbadam toho chlapca teraz uz muza:-D..srdce mi bije o 106, kruti sa mi hlava a srdce mam niekde v zaludku...este ked sme chodili do skoly a sme sli MHD tak stale sa postavil velmi blizko ku mne ked som rozpravalala s kamaratkou..no ja som sa nikdy nemohla sustredit na to co poviem doslova trepala som dve na tri..nedavno som ho stretla znova..nemam na nic chut, nic ma nebavi...stale myslim na neho...chcem zabudnut no neviem:-(( co mam robit??? som zufala...

nuza

ahoj...neviem co ti radili ini,bo som to necitala ale poviem ti jednu vec...bola som presne v takej situacii ako ty...zo ZAKLADNEJ!!! sa mi stale pacil jeden chlapec, brutalne aj ked som mala niekoho ineho vzdy ked som ho videla som bola z neho uplne mimo...mala som rocny vztah a raz rano som si len tak povedala ze cez dakoho zistim jeho cislo a zistila som..napisala som mu len taku nenutenu spravu, chvilu sme si pisali a potom sa stretli...ostali sme spolu dva roky,(s tym predtym som sa rozisla) a aj ked uz spolu niesme,bol to uzasny cas a nikdy som to nelutovala..ak po nom tak strasne tuzis a si ochotn aobetovat to, ze ti mozno ublizi, chod do toho, lebo v tom pripade nemas co stratit...len si budes do konca zivota vycitat,ze si nic nespravila...proste zahod setko za hlavu a povedz si, ze ak to nevyjde tak to budes brat s nadhladom..ja by som do toho sla,lebo ak sa zozieras tak dlho tak sa este dlho budes

skorica2008

lenze ja som uz davno dospela..:-((( a mam aj teraz uz niekolko rocny vztah a aj tak neviem na neho zabudnut:-(((

ampulka

Tak ja som bola presne taky pripad ako ty. Tiez celu zakladku platonicky a mlcky zamilovana do chalana, pri ktorom som si tiez vsimala kazdu blbost a vsetko sa mi zdalo ze nemoze byt nahoda, ze je mi na blizku, atd. Odvtedy uplynulo uz niekolko rokov, tato laska nikdy nebola naplnena, mam odvtedy uz druheho priatela (pri prvom som sa od tejto platoniky vlastne odputala), a je sranda, ze az po rokoch sme si toto vykecali a dobre sa na tom zasmiali. Teraz mam 24 a uz mi nebolo trapne o tom hovorit, naopak, zobrali sme to ako pubertalnu lasku. Co je ale este vacsi paradox je to, ze teraz, ked ja uz mam uplne iny zivot, tak tato moja niekdajsia platonicka laska mi zacala tak trochu nadbiehat :)) Ale ja uz nemam zaujem. A dalsia vec, ktoru mi povedal, bolo to, ze chalani na ZS vonkoncom baby este neriesia a preto ani nemozu rozumiet tomu, co sa v ich hlavach odohrava. Povedal mi, ze vtedy rozmyslal uplne inac a inac aj rozmyslal o babach. Treba na to jednoducho dospiet. :) Mozno u teba bude podobna situacia ako bola aj u mna. Najdes si niekoho uplne ineho a mozno po rokoch sa opat stretnete za uplne inych okolnosti...

schelby

klarika, nooo tazko ti radit, jedine riesenie vidim v tom, ze ho oslovis ked ho najblizsie stretnes. Ink mozes o nom snivat cely zivot. Aj ked je pravda, ze ho vobec nepoznasa ze keby si ho spoznala, mozno by ta to uplne preslo, tazko povedat,ale nic nezistis kym ho neoslovis. Ved sa poznate v podstate roky, tak co je na tom?

schelby

klarika, nooo tazko ti radit, jedine riesenie vidim v tom, ze ho oslovis ked ho najblizsie stretnes. Ink mozes o nom snivat cely zivot. Aj ked je pravda, ze ho vobec nepoznasa ze keby si ho spoznala, mozno by ta to uplne preslo, tazko povedat,ale nic nezistis kym ho neoslovis. Ved sa poznate v podstate roky, tak co je na tom?