Akú VŠ budete od septembra navštevovať?

lovelylily

u nas jedine vysky v zahranici :(
nechcem radsej ani povedat na aku skolu som chodila, ale neznasala som to tam...nemala si sancu nieco sa dozvediet, proste pokym si si nepomohla sama, nevedela si ani po avizovanej zmene rozvrhu aky vobec je ten novy

levicaaaa

lovelylily: ani naša poradkyňa nevedela nič... je to jedna neurotická vystresovaná žena... chúďatko ináč... nechcela by som byť v jej koži...

ja som tiež potrebovala jednu dôležitú info od nej, ale spoľahlivosť nula bodov,t ak som musela pátrať sama...

u nás po triede inak kolovala taká brožúra kde boli všetky VŠ na Slovensku...

lovelylily

rozculena? nie, skor udivena...jednoducho, ked poznam cca 5 vysok co tu su, a nikdy som nepocula nikoho vraviet nieco o nejakej dalsej, nemala som dovod skumat, ci "nahodou" neexistuje nejaka moja vysnivana skola, brala som ako samozrejmost to co sa ponukalo, a z toho som sa pokusala vybrat si
okrem toho,vychovne poradkyne maju za povinnost informovat svojich ziakov. henta ani nevedela ake fakulty ma UK, nie to este ine skoly

lovelylily

kazdy den som hladala informacie o fakultach tych skol, co som vedela ze su v bratislave, ktorym zmyslom som si mala domysliet ze : ahaaa existuje este jedna ?????????????????????????????????????????
vzivote nikdy som nikoho nepocula hovorit o tej skole, dokonca nepoznam nikoho kto by tam chodil

levicaaaa

lovelylily: nehnevaj sa, ale existuje internet, rôzne brožúry a podobne, takže v tvojom veku by som sa na neschopnosť výchovnej poradkyne nevyhovárala. je to tvoja chyba že si si nepozisťovala...

lovelylily

ved uvidime co bude :) ale moc dovery k tej psychologii uz nemam...hlasilo sa tam okolo 600 ludi (vraj) a ked som videla, ako vsetky tie bifli okamzite odpovedali na test a v priebehu par minut tam sedeli ze to maju hotove tak ma pocit sance hned presiel :D
aaa okrem toho, mne sa stala este jedna vec...na gympli bola nasa vychovna poradkyna tak nemozna , ze nam ani nevedela povedat ake vysky su v BA, takze som vobec netusila ze existuje slovenska zdravotnicka univerzita a tam by som chcela ist - je to podobne ako medicina, ale ziadne pitvy ani chemie tam niesu :D a hlavne, su tam odbory, pri ktorych nemusim mat s nemocnicami nic spolocne. ked som to zistila strasne som sa nastvala, skusala som im tam volat ci maju este volne miesta alebo ci nerobia druhe kolo prijimaciek, ale neskoro uz. za neschopnost druheho cloveka som mozno doplatila ja jednym rokom zivota premrhanym :(

vevericka

alzbe.takto, ak mas praveny zapocet, staci ak pojdes uz iba na skusku..cvika by sa ta teda nemali tykat a prednasky, ak by sa ti kryla tiez s tym vela nenarobis..neboj dako spravis:)

lovelylily..jaj no tak potom ti nevieme uz poradit..ak by si chcela tu antropo napr. musela by si mat vsetky povinne predmety biologie, teda prestupit.inak ta na katedru nevezmu, alebo odtrpet 3 roky a urobit rozdielove skusky na mgr.(aj ked ja osobne celu katedru antropo moc nemusim, zopar mladych ucitelov je tam fajn, ale to je asi tak vsetko;)
a je, ale mozne, ze ak by si chela ist na tu psychologiu, mozno by ti vramci univerizity nejake skuky a predmety uznali, ale to neviem s istotou, to si treba potom pozistovat

lovelylily

no ale mne tam velmi velmi vadi ta chemia...ja som z nej vzdy mala ledva trojky stvorky a strasne blbosti to pre mna su...a ked je to tam povinne, tak to nie...no a tej genetiky sa desim, to mi robilo aj teraz problemy tie vypocty...nikdy som nevedela pochopit tym prikladom :D

alzbee

vevericka: no mali sme k tomu aj cvika, ale na nich sme dokopy absolutne nic nerobili...mali sme taku mladu zensku s chalanom a raz tam pili slivovicu so spoluziakom :D :D no, ako porazi ma, ked tam budem musiet chodit...to je ten najnudnejsi predmet, aky existuje! a je za trapne dva kredity:( ja ho zato prenasam, lebo som sla uz na posledny termin z neho...a chybalo mi 1,5 bodu, aby som test spravila, tak ma profak skusal ustne a hovori mi-boli ste lepsia, ako ti ostatni, ale aj tak mate FX :-S som myslela, ze ten index donho hodim :D :D dakujem za info:)