nedocenenie partnera

trpitel

raz tyzdenne sa stretavate? a to ako sa ti neozve ani pocas celeho tyzdna ? nic? tak teda premyslaj dalej, mozno na nieco prides..(?)

Jana_

aj v aute je romantika. Moje prvé milovanie s ním v aute bolo úžasné. Má krásne auto, hrala romantická hudba a vonku pršalo. Bolo to také nádherné, že mám dodnes zimomriavky. Ale po sexe žiadna neha, pusa, objatie. On sám povie, že nie je romantický. Ale ja mím takto pocit, že ma využíva len na sex. Ale zas na druhej strane, by ma dva roky kvôli sexu, a len v aute, nemal. Už by ma "vymenil". Ale teraz rozmýšľam, že sa stretávame len raz týždenne. A stačí mu to. Takže, neviem....

sudruska

ja mam skor pocit ze po sexe by chcel byt dlhsie so mnou ale ja praveze chcem sa ist myt a tak, mne to pride normalne a mne minule priatel hovoril ze co od neho tak skoro odbehavam:D

KristinaK

Tak sobota,tebe vadi len to,ze ta potom nehladka. vsetko okolo je dobre,tak potom super. Toto mu povedz,nech sa posnazi aj po... Prepac,ine ti neviem poradit.
Vies,chalani tu nehu "po" nepotrebuju

sobota19

KristinaK..tak v aute to robíme take 2 hodiny asi a tak sme spolu..a potom ked ma ide odprevadit tak v aute sa taku hodinu rozpravame az kym sa ja neunavim ale uz vidim po nom ze uz chce ist ale vydrzi

KristinaK

Tak vies,kazdemu sa paci nieco ine. Mne v aute to vobec nebolo romanticke. Tam som si vedela uzit len dobru rychlovku. Ale ked sa vam to tak paci,tak O.K.
A aj on si mysli,ze je tam romantika? Je vobec romanticky? Porozpravaj sa snim o tom.

KristinaK

A teba to este bavi stale tam to robit? Priatela si sa uz spitala,ze co on na to?
Vies v posteli mate viac pristoru,je to pohodlnejsie. V aute ked sme to robili,bolo take vzrusujuce,ale islo len o sex... Asi Alzbee tu spominala,ze ide teplo,najdite si pekne miestecko,kde vas nikto nebude rusit,kde budete mat cas jeden na druheho a vtedy uvidis,ze ake ma reakcie. Preco mu to nepovies,ze tebe to chyba?

KristinaK

No s mojim je to podobne,po sexe si musim pytat pusu,ale on je taky zlaty lebo uz ani to nevladze dat...:) Da mi,zasmejeme sa,este troska lezime na sebe,kym sa nespamatame,pomaly vstavame a ideme sa umyt. Chlapy po sexe uz nepotrebuju bozk,hladkanie,nie ako mi. Oni s tym zacinaju...
Vies,v aute je to ine,tam fakt ide len o sex,to neni riadne milovanie sa. Pocas dvoch rokoch ste este nemali prilezitost riadne sa pomilovat? Skoda. Len nad tym sa cudujem,ze vas to este stale bavi v aute