porod v Galante

Laurina22

Napriklad dovolat sa.Uplne zle.80 zien v cakarni.Zbohom rodina.

Ale ako pristup voci mne bol ok.Tam nemam co vytknut.

Laurina22

Co sa mne na nom nepacilo?Jooooj,mam par vychytavok:-)))

Ale to nie je sem,to nie je tema o dotycnom/dotycnych MUDr.

macka26

jasne ze moj nazor zmeni len moja osobna skusenost, ale netvarim sa ze moj doktor je vzdy len milucky, vzdy len prijemnucky a vzdy len ochotny. vie byt aj tvrdy a neprijemny. ale niekedy to inak nejde.

myslela som to skor tak, ze napriklad nova pacientka chce vediet aky je to doktor. baby popisu, aj negativne co sa im z ich pohladu na nom a jeho pristupe nepaci... vsetko je to subjektivne, lebo co tebe vyhovuje, mne nemusi a naopak...

Laurina22

Pokial svojho lekara pomaly velebis,tak ti o nom jedna zla skusenost tvoje iluzie neskazi.

Viem o com hovorim a to momentalne nepisem o gynekologovi.

To by bolo zas do inej temy.

Rozumies,pokial 80 zien malo perfektnu skusenost a 30 zlu s akymkolvek MUDr. zo SVK,tak kazda si bude obhajovat svoje,ziadna nazor nezmeni.

macka26

no vhodne to podla mna je. ale nie v tejto teme. zeny by mali mat obraz o tom, ku komu chodia, na inom fore pindaju baby jedna radost, menuju atd...

Laurina22

Nemyslim si,ze je vhdone tu rozoberat moje subjektivne pocity...Sklamanie,rozcarovanost,hnev,nespokojnost?

Kazdopadne,u dotycneho MUDr,som bola dlho,odporucam,je to dobry lekar.K zvysku sa vyjadrit neviem,kontinualne dlhsiu dobu ma neliecili,takze by to asi bols kresleny obraz.