spoznam, ci ma podvazdal?

Príspevok v téme: spoznam, ci ma podvazdal?
helen05

v stredu sa konecne stretnem s frajerom, neboli sme spolu skoro mesiac. uz sa nanho strasne tesim ... aj na milovanie konecne :) mam ale taky problem. zistila som pri nom, ze som dost ziarliva. aj teraz mu velmi neverim, ze sa za ten cas s niekym nestretaval, alebo inokedy, ked dlhsi cas nie sme spolu. tak a teraz otazka: je mozne, ked sa budeme najblizsie milovat, nejako zistit, ci mal sex? napr. ak bude len jedno cislo, mam dovod ho upodozrievat, ze nieco bolo, ked sa mu viac nechce? alebo naopak, ak za noc dosiahne viac orgazmov, znamena to ze trenoval? :) pomozete mi? viem, ze je to blbe, ze mu takto neverim, budem sa snazit s tym bojovat.zatial aspon vas nazor..

karla22

pred par mesiacmi som riesila uplne rovnaky problem. 'chodila' som s jednym chalanom a aj ked som tusila, ze niekoho asi ma, nechcela som si to pripustit a radsej som to neriesila a na nic sa nepytala. nakoniec sa to same od seba prevalilo a ja som sa citila strasne ponizena. odisla som od neho s tym, ze ho uz viac nikdy nechcem vidiet. myslim, ze som urobila spravne, aj ked je to uz par mesiacov, a stale ma este niekedy napadne, co keby som v tom pokracovala? ako by to bolo teraz? boli by sme spolu? ten chrobak tu stale je ... asi len pre to, ze som doteraz nikoho ineho nestretla.

ewita

alzbee: ked vyjdem s farbou von, asi si zas vsetci pomyslia, ze som ku**a alebo co ... ale dobre,... necakam, ze sa s nou rozdide, a aj tak sa s nim chcem dalej stretavat. ak aj uz maju vo vztahu problemy dlhsi cas, ako hovori, necakam, ze budem dovodom ich rozchodu. mozno len keby na to prisla ona. a necitim kvoli nej ziadne vycitky svedomia, ze som s nim bola a ze to chcem dalej. bolo by ine, keby to bola jeho manzelka, vtedy chemia - nechemia, ruky by som dala prec.

alzbee

ewita: neboj:), ja ta nesudim, ani to nemam v plane, len to ma teda zaujimalo, ze v com vidis ten problem...v tom, ze ti nepovedal, ze ma priatelku a chces snim v tom pokracovat, az ked ju nebude mat alebo ako? sorry, az som zvedava-nemusis odpovedat:))

ewita

alzbee: ked som sem pisala, necakala som podporu od cudzich ludi, chcela som len vediet, ci je tu niekto co bol v situacii ako ja, ako sa zachoval, a ako to nakoniec dopadlo...

alzbee

ewita: tak teda normalne aj nadalej s nim mavaj sex..ked to jemu nevadi, ze bude aj nadalej podvadzat priatelku s tebou a ty s nim nic viac nechces mat-iba ten sex a ani ti nevadi, ze si v podstate milenka, tak v com je problem?

ewita

moj problem vobec nie je laska. nemame uz 15. mam 27 a myslim, ze viem rozlisit co je laska a cisto silna fyzicka pritazlivost. od zaciatku som si uvedomovala, ze s nim nic viac nebude, aj ked som este nevedela, ze niekoho ma. a je mi jedno co si o mne myslis, ked ti poviem, ze mi sex s nim uz teraz chyba..

aleboco

ewita... aj alzbee ti tu pisala ze vase chodenie alebo vzdat alebo ako to da nazvat bol zalozeny iba na sexe na nicom inom tak si najdi druheho ja by som sa usmial a povedal nevadi sak aj tak som si iba uzil a o to vam v podstate slo aaa ked si to dostala zo seba ako hovoris preco to riesis tu ??? ti hovorim ze si sa zamilovala a uz nechces len sex ale aj viac a chces toho chalana vlasnit mat ho len pre seba trvoj problem je laska

ewita:(

aleboco: a ako by si sa teda na mojom mieste zachval/la ty? len to vsetko prejst s usmevom na tvari? bez emocii? vobec nelutujem, ze som nanho nakricala, aspon som to zo seba dostala, a mozem sa pohnut dalej,ktorym smerom, uvidim..

aleboco

ewita... ty si sa asik mozno aj zamilovala a trocha zriarlis to preto mas ten pocit a ked mas tu potrebu snim byt nemala si nanho nakricat :D:D