skla do okuliarov-cena?

mavaxa

no ja ich chcem objednat z internetu.mne povedali v dioptrii ze potrebuju ich vidiet to mas pravdu,a este ze by ma vyslo cca 2 tisic jedno sklo.no akoze diky.

tekvicka

a este v optike su aj ramy drahe a upozornujem ta predtym ako si kupis ram sa radsej chod aj tam spytat ci do toho tie skla da lebi niektore su take ze mi opticka povedala ze do takychmi to nevymeni ze to nejde pokial mas nieco obycajnejsie a chcela by si tam dioptricke skla

tekvicka

no tie skla skutocne nie su lacna zalezitost zalezi asi aj na tom odkial si ja som platila naposledy za okuliare tak 3500 korun ale komplet aj s ramom, pokial mas listok od ocnej - recept tak by tam mala byt aj nejaka zlava na skla myslim ze raz za 5 rokov. Takze ta tych 1500 by si tie skla mohla zohnat, mozno aj lacnejsie ale zas okuliare su vec do ktorej treba radsej investovat ja mam tiez aj antireflexne aj neviem ake tie skla nosim ich stale tak pri vsetkych akciach potrebujem aby vydrzali

mavaxa

no ja okuliare mam uz asi 3 roky take seriozne.ale tento styl sa mi velmi paci len nasi by s tym nesuhlasili lebo to je len "take na teraz " proste ide iba o styl.a nato by mi tych mozno 4 tisic urcite nedali.Ako tak keby tie skla stali mozno jedno 200 sk tak si ich dam zrobit :D ale inac nic no.Vdaka za rady:)

zjuzjika

ono mozno su aj lacnejsie skla, ale pisem tu len vlastnu skusenost, ze kolko u mna stala najlacnejsia a najdrahsia varianta... treba sa popytat v optike

mavaxa

hm jaj,no lezne ja mam 16 a nemam ziadne peniaze :D atieto okuliare su taky vintage styl velke cierne ramy som ich velmi chcela ale kedze su take drahe si to asi nebudem moct dovolit:((

zjuzjika

no nie je to az take drahe ale ako pisem, je otazne co vsetko budes na tych sklach chciet..ja mam take aby sa mi nedoskriabali, nezarosili a tak...mam ich pekne stencene cize som si dlaa robit uz tie najlepie skla, co mi iponukali, pretoze na horsie som si zvykat nehccela... a tie najlacnejsie by ma vysli 2,5tisica ..to si pamatam...tak som radsej investovala do zraku...ale ja nosim aj sosvky, cize to streidam

mavaxa

no potrebujem dioptrie 2.0 do dialky.Naozaj je to az take drahe? kupim si taky lacny ram pekny a potrebujem do neho tie skla.

zjuzjika

to je otazne, podla toho ake chces a co vsetko ti tam daju.... ja som dala za skla 5.5tisica na zaciatku roka...