bolest v uchu

Príspevok v téme: bolest v uchu
mary-anne

v sobotu som sa zobudila na bolest laveho oka a dnes na hroznu bolest ucha. neviem, ci to moze mat nieco spolocne.. oko ma uz nastastie neboli, len ma uz asi tyzden svrbi vnutorny kutik a z toho skrabania mi zvykne prasknut zilka, tak je cele cervene. no a to ucho, je to neznesitelna bolest! take trhanie! hlavne, ked sa mi grgne.. z coho to moze byt? ako to liecit? teraz som v praci..

Zaraaaaa

Ahoj už druhý deň ma boli ucho a aj hrdlo pri prehltani .. Je to neskutočná bolesť .. Poradite mi niaki domáci liek zatial?

VLADINKA

DOBRÝ DEN,MAM TAKÝ PROBLEM KED SI CISTIM UCHO TAK V MAZE MAM KRV..TAKU ZASUSENU,USNA MI NIC NENASLA LEN MI USI VYPLACHLA POVEDALA ZE TO J E PRIEVAN...CO TO MOZE BYT,NEMATE NIETK OSKUSENTOSI??A BOLI TO..

jujula

no nastastie ja som tu bolest ucha nemala az taku silnu, viac ma bolela ta mandla s uzlinou.. ale na to ucho existuju dobre kvapky, skus zajst do lekarne, malo by to troska pomoct.. mna to obcas tak zapichalo, ale potom to preslo, nastastie.. tak snad aj teba..

mary-anne

a tu bolest ucha si ako riesila? ci to preslo same tiez?
no je to zenskeho rodu, teda ta afta :o) je to hrozne neprijemne..brr

jujula

no ja som si najskor nebola ista, ci je to afta (inak sa pise slovo afta ci ako?? to je zenskeho rodu??:D), lebo ma cela ta prava strana krku a mandle bolela, tak som myslela, ze to bude treba doktora.. ale potom som sa lepsie pozrela a vsimla som si, ze je len 1 a je to asi afta, tak s tym som za nou nesla, ja som sa bala, ze to bude nieco horsie.. striekala som si celu dutinu dezinfekcnym roztokom, velmi mi pomohol a preslo to cca po tyzdni a nieco, ale bolest sa potom zoslabovala nastastie..

mary-anne

to vazne? sranda, aka nahoda. ako radsej by som bola bez toho..
no mne sa afty kedysi robili pravidelne a teraz sa mi spravia len obcas.no teraz je toho akosi privela..ja mam mandle vybrate. no mam, doma, aj citrovital, aj mundisal.. este ze som v praci..

jujula

mary-anne, ty nie si ja??:D pred niekolkymi tyzdnami som riesila to iste.. uz som pisala, bolela ma cela prava strana - mala som bolest v pravom uchu, bolela ma prava cast krku, prava uzlina a na pravej mandli sa mi urobil strasne bolestivy jeden aft.. tiez som sa bala, ze co to je, lebo ma to hrozne pri prehltani bolelo a som aj tu mandlu mala taku poloopuchnutu.. ale ked som zistila, ze je to aft, tak som bola pokojnejsia.. nemas nieco na dezinfikovanie ustne dutiny? vela je toho, co mozes pouzit..

jujula

aha, lebo ten prievan, to o tom ani nemusis vediet, ze kedy a stane sa.. staci, ze ta prefuklo.. alebo si sedela pri otvorenom okne niekde a tahalo na teba.. obcas sa stane..