Nizka hladina trombocytov

RNG

Rozne problemy s krvou vyplyvaju z poruch tvorby zloziek krvi v kostnej dreni. Najma plesne v tele to mozu sposobovat, pre to je dolezite ich v tele potlacit vsade, kde sa len da. Najlepsia obrana proti nim je napravit si crevnu floru na vyse 90% probioticku, kde probiotika nam vyrobia hromady latok proti roznym mikrobom, vcitane plesniam v tele. Pomaha tiez brat protiplesnove doplnky, ako napr oreganovy olej/carvacrol, tiez kokosovy olej a enzym Candex, ktory rozklada bunkove steny plesni, ktore sa skladaju najma z celulozy a hemicelulozy.

Keď viem že nie som chorá a aj tak mi s času na čas klesne hladina trombocitov? Nie veľmi vždy len okolo tej spodnej hranice. Môže to byť spôsobené väčšou fyzikou záťažou? Prípadne niako geneticky podmienené

RNG

Nuz zlatko moje, velmi sa mylis, ze Skenar bol v USA schvaleny ako diagnosticke zariadenie.
Tu mas citat, priamo, na co ho FDA schvalila
In the U.S. the technology
is registered with the FDA as a biofeedback device for muscle re-education and relaxation
training.
Tj len ako zariadenie na elektromasaz svalov, biofeedback na trening svalstvam a proti bolestiam.
Tu to mas v originali
www.unbreakyourhealth.com

Tu mas viac okolo pouzivania tohoto zariadenia v USA a nikde nevidim spomenutu ziadnu diagnostiku, len biofeedback na svaly
www.benedickhoward.com

Takze prosim, nezavadzaj tu ludi s tym, ze to bolo FDA schvalene ako diagnosticke zariadenie.
Ja osobne ako povodne absolvent elektrotechnickej fakulty by som bol nadseny tym, keby to naozaj bolo spolahlive zxariadenie a sam by som si ho okamzite kup[il. Zialbohu, to je zatial len sen.
Mozno raz, ktovie???...

Jessika

Odpoved na citat RNG:"Rozni vyrobcovia a distributori rozsiruju lzive tvrdenie, ze FDA schvalila SKENAR ako diagnosticke a medicke zariadenia.To sa nezaklada na pravde".....Pozdravujem a vazim si Tvoje rady ale v tomto pripade pravdu nemas...

Pripajam sa: NEMAS PRAVDU NAKOLKO NEMAS SUCASNE INFORMACE.. a povazujem Tvoje vyhlasenie za nezodpovedne.FDA naozaj uznalo SKENAR za medicinsky pristroj a je povolene k uzivaniu vo vsetkych krajinach sveta vratane SR(SUKL).Dopln si vedomosti a bolo by dobre aby si neposkytoval neoverene informace o tom co ne nevies.Zo vsetkou uctou...

danicca

ahojte, chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti ohladom trombocytopenie u deti. napr. ci treba byt opatrny pri ockovaniach, ako sa to da liecit (napr. uz skor spominanym odstranenim sleziny alebo nejakymi liekmi)... uzitocne informacie som nasla na www.trombocytopenie.cz , ale zaujimali by ma aj vase realne skusenosti, ak mate vo svojom okoli dietatko s trombocytopeniou. dik.