Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Ahojte.
Ako sa mate?
Dd,pisala mi Maria sms,ze je chora :(((,ze musi brat silne ATB a ze ked budem na nete,mat ta aj od nej pozdravovat.Takze prajem pekny dnik a pozdravujem za seba aj za Mariu.
Maria a ty sa skoro vyzdrav..

radana

Ahojte dievcata :D
Aj u nas je velmi pekne,konecne svieti slniecko a je tak veselsie :)
Tu je vsetko po starom,len casu je akosi menej :( Starsieho syna zacal bolet tento tyzden zub,tak som ho vystrnadila k zubarke,nech necaka,aby mu to nezapuchlo..Tak tam aj siel,mu to vyvrtala a buduci tyzden pocti zase zubarku svojou navstevou,zrejme mu tam da tu bielu vlozku liecivu a potom neskor plombu...
Manzel musel ist dnes do roboty :( ale aspon ze na rannu,takze cele poobedie budeme mat pre seba.Chceli sme dnes grilovat,ale budeme az zajtra-na to treba pohodu a nie ze dojde ustaty z roboty.....
Inac je vsetko po starom-viacej sme behali po obchodoch a dokupovali nejake veci-Lukaskovi bundu,gate,botasky.. Aj ja som si kupila taku tensiu bundu,no proste co je treba. :D Tiez som zhanala pre starsieho syna nejaky darcek,lebo bude mat meniny,tak nech to nekupujem na poslednu chvilu :D
Tento tyzden som tu mala vo stvrtok syna jednej mojej velmi dobrej kamaratky,co je tiez chory,lebo im menili drevenne okna za plastaky,tak si ho synator uzil,spolu sa hrali,spievali...Takze sme tu mali veselo.Predsa, to im otvorili cely byt a bol tam prievan a jednak by na neho nemala ani cas..
Takze casu je naozaj malo,niekedy tu aj nakuknem,co mate nove a hned utekam dalej..
Maria,dcerka je uz zdrava?
A inac ako sa mate Maria,Dd?
Dd to ti verim,ze mala sa tesi vonku,ved je take krasne pocasie a to cloveka az taha von :D
Tak vas pozdravujem a prajem vam krasny,slnecny dnik. :D

dd

ahojte kocky :)
no ja sem nakuknem obcas, ze co tu nove, ci niekto napisal, ale kedze nemame nic take nove, tak jaksi nemam poriadne ani co napisat..akurat, ze uz mam konecne kupene svoje zaclony..este zavesy si musim kupit, dneska sme si kupili aj novu garnizu do kuchyne(a pravdepodobne kupime aj do izby), lebo tie kolajnicky co tu su, uz su riadne rozbite a ked chcem odostriet, alebo zastriet, tak tym musim riadne sklbat a potom sa mi z tych stipcov vytrhava zaclona/zaves a musi mi to zas tam zastipcovat manzel, lebo ja to nedociahnem, kedze som nizka..a manzelovi som povedala, ze ak by sa svokre nepacilo, ze sme kupili novu garnizu a aku, tak ze nech jej povie, ze ked pojdeme odtialto prec, tak si ju vezmeme..este aby manzel pozical buduci tyzden vrtacku a nahodil to :).
inak sme zdravi, ked je pekne, chodime von,na ihrisko, Betka bicykluje a tak pomaly zijeme :)
Maria - dcerka je uz zdrava?verim, ze ano :)
Radana - Vy ako? co nove??
majte sa teda krasne, nech Ste zdrave, Maria, Radana, aj s rodinami a uzite si vikend :)!

[zruseny12]

AHOJTE
...no vidim,ze tu uz nikto nechodi okrem AGAVEN...
tak u nas dnes nebolo ktovie ako pekne,ale vcera...bolo velmi pekne...
AGAVEN,opalovala si sa?ja nemam kedy,ale dufam,ze sa k tomu dostanem...prajem ti pekny vecer a aj vikend...
RADANA A DD aj tebe a vasim rodinam...
dufam,ze sa mate ok a ste zdravi vsetci...pa

[zruseny12]

AHOJTE...
RADANA,musela som ist k lekarke zasa ma chytene priedusky,dala jej aj ZODAC,lebo sme sa bavili o alergii a ona je alergicka na chlad,tak jej dala ten zodac...berie ANT.A CALC.S.na hlasivky,lebo bola zachripnuta...a ma aj hlasivky chodne chytene...no,to je prave predne-obdobie kedy by sa mala chranit...
dnes uz idem do prace a ona maroduje do 23.3.

radana

Ahojte :D
Maria,ako sa ma dcerka?Uz je lepsie?Ci si s nou musela ist k lekarke?Aj Lukasko bol trosku zasopleny,striekala som mu par dni do nosa spray Mucoplant s morskou solou a salviou a nastastie sa mu polepsilo.K detskej doktorke chodime vyhradne na pravidelny predpis liekov,chvala bohu ho chripky,anginy a zapaly priedusiek obchadzaju.Musim si zaklopkat na poriadne drevo.Dnes isli do divadla na nejake predstavenie,tak sa velmi tesil.Ale este predtym sme sli rano do lidla,lebo chcel velmi novy anglicko-slovensky a slovensko anglicky slovnik.Jeden doma ma,ale z toho uz ma polovicu stran povypadavanych,co sa v nom tolko stura.Velmi rad si sklada pesnicky a potom sa ich snazi prelozit do anglictiny.Potom mu vzdy nahodim na googli prekladac a tam si to kontroluje,ci to dobre prelozil :D Velmi ho to bavi a ja som rada,ze sa s tym zabavi :D Maria,pisala si,ze musis ist na kozne a ze tam byva vela ludi.U nas je to naopak,na koznom byva mrtvolno,asi preto,ze mame taku sikovnu koznu,ze sa na teba pozrie z desiatich metrov ponad okuliare a hned ti stanovi diagnozu a niekedy sa jej to podari aj spravne :D
Dd to,ze svokra zase exceluje,nie je nic nove pod slnkom.Ona sa zrejme aj snazi,aby ste mali aspon aky,taky vztah,ale ta autorita,ktoru si chce aj pri tebe vybudovat je zrejme silnejsia,nez ona..Az casom sa vsetko vykrastalizuje :(
U nas je ako vzdy vsetko po starom.Vcera sme boli v Daichmanne a mali tam velmi dobre ceny botasiek.Tak ma manzel aj na dvoje nahovoril-jedny nike a druhe adidasy..Smiali sme sa,ze predsa co je doma,to sa pocita,no nie? :DDDDDievcata pozdravujem vas a prajem pekny dnik :D

agaven

inak konsku mas som si kupila herejivu a ters natierem dieta seba aj chpla pride chrbatik natries to je uzasna vec

agaven

ahojko maria ja cakam na teplucko tot mi vadi sneh teplo fucavica ale ze v sobotu hlasia 18 jej tesim sa ja nic nove mala som ist na eletriku na tie ruky no prsty to ma tam boli ako ich krcim ale predtym ochorela ja aj dieta tak obednavka padla tak neviem pojdem sa ohladom toho spytat co a ako reumatolog ma na to poslal ale viem zase ta eletrik. mne to moc nepomaha aj ked nepojdem ale sirup mam tak už len cas vies ja lieky no neviem ale ta tekutina je to iste obsahuje ako ten autrosrop a tie ostane