Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

no,vynecham tu sodu,a este som prisla na to,ze som zacala pouzivat morsku sol...zo SODIKOM...a to je asi ten problem,mam vela sodika atd.
ja som zacala piect chleba koli tomu,ze kvasnice by som nemala jest koli plesni...
no,ale asi mam smolu...
tak buchty su uz hotove...
myslim,ze to bude problem v tom SODIKu atd.
tak maj sa krasne...RADANA este raz aj LUKAS NECH SA MA PEKNE A AJ DZEKY...

DD AJ TEBE ESTE RAZ NECH TI GULAS CHUTNA A NESADNE NA ZALUDOK...

radana

Aha..Tak nepec chlieb na sode.Skus to vynechat a uvidis,ci sa to zlepsi..To som este nepocula takto piect chlieb..Ja davam klasicke drozdie.
K tym buchtam prajem dobru chut :D
Aj ja vam vsetkym prajem krasny den :D a Dd,tebe pohodovu gulasparty :D

[zruseny12]

aj ja napisem blbovinu niekedy...to sa stava...a co robi?
NO A JA UZ SOM ASI PRISLA S COHO TO MAM...NO MYSLIM SI TO...ZACALA SOM PIECT CHLEBA NA ***SODE*** A TERAZ SOM SI NIECO O TOM PRECITALA...tak neviem ci to nie je ono...no uvidime...ALE ZREJME,JE TO ONO...TAKZE VYNECHAM AJ SODU...
obsahuje nieco,co mne moze ten opuch sposobovat...

no,takze sa tvoj manzel ma...
budem koncit,idem robit buchty na pare...
tak sa zatial maj krasne a pekny den ti zelam...u nas svieti slniecko,ale uz zubate...

radana

Maria-vsak dolezite je,aby ti zistili,z coho to mas a potom ta zacali liecit.
Takze hovoris,ze z gulasparty nic?No co uz,nejak to prezijeme.. :D
Ano,pisala som,ze manzel je na dovolenke v Tatrach.Musel ist z roboty na dva tyzdne,lebo robi v skodlivom pocasi.Tak nech si to tam uzije.Kazdy den spolu telefonujeme,lebo po 18-tej mam volne minuty a cely vikend tiez.tak vzdy ma prezvoni a hodinku,dve pokecame :DDD

[zruseny12]

tie opuchy asi budu spojene s oblickami,zadrziavanie vody...atd.uz som si o tom nieco precitala,aj skor...ale potrebujem k tomu aj lekarov-odbornikov...
no a pokozka,je podrazdena asi vonkajsimi vplyvmi...
no,sak uvidime,nebudem robit ziaden zaver...

[zruseny12]

...pred rokom som bola u liecitela,nechce sa mi vsetko rozpisovat,len to podstatne napisem...
tak mi povedal,ze mam oslabenu jednu oblicku,kazal mi pit vodu,lebo ze vidno,ze nepijem a spucoval ma,ze som lajdacka...:0)))))
no ja mu na to,ze aka LAJDACKA...sak chodim do prace a keby som stale pila,vodu tak by som nic neurobila,a sedela len na zachode...
ale inak mal pravdu asi,lebo v tej dobe som mala aj krv v moci a malo som pila,aby som fakt viac nesedela na zachode ako robila v praci...odvtedy pijem 2dcl kazdu hodinu...
a ukazalo,sa ze robim dobre,lebo ked som bola na gastre tak mi lekar napisal do spravy,ZE SOM DOBRE HYDRATOVANA...
TAKZE TERAZ BY SOM RADA SLA SI DAT VYSETRIT AJ OBLICKY...V AKOM STAVE ICH MAM...

[zruseny12]

RADANA
prave,ze je to dobre,ze som nesla,lebo predtym som to az take nemala,jeden den mala druhy nemala...a keby som sla k lekarke nevidela by to...a tak aspon uvidi,ako to vyzera...
zacala som si davat aj gel do oci od ocnej,co mi predpisala na SYNDROM SUCHEHO OKA...umyvam si ho repikom...
este rozmysla,nad vodou z vodovodu,mame velmi tvrdu atd.ci aj toto mi nedrazdi pokozku,tak si davam odstat vodu...
no,nejak to vydrzim,len je to dost neprijemne...hlavne,ze uz ta unava a bolesti ustupili,to je velmi dobre...
aj PC,MI SKODI,KED VELA PRI NOM SEDIM TAK HO OBMEZDUJEM,LEBO MA PALIA OCI,POKOZKA OKOLO...TO ZIARENIE...
ESTE NECH MI RPIDU AJ NA ALERGIU NA ELEKTORMAGNETICKY SMOG A MA PORAZI...:0((((
LEBO UZ AJ TAKA EXISTUJE,MAM O TOM CLANKY...

no tak neviem,asi nic s toho letenia nebude,dnes ma prist druh domov,RADANA...
tak skoda,kazdy si navarime GULAS ASI DOMA...
a ty,co si pisala?ze tvoj manzel je na dovolenke ci co...?alebo som to len zle pochopila...

radana

Ahojte :)
Maria,tak odobrenie od Dd mame,uz len tam priletiet.Sak nejak uz len vzlietneme.Budem ta navigovat,ok?
Inak skoda,ze si nesla k lekarke hned,teraz este cakat cely vikend.. :(Kto vie,z coho to moze byt,ked si uz vsetko vysadila a aj tak mas opuch este vacsi..
Dd u nas to bolo so svokrou tak isto.Ked isla k nam,svagor vtedy rozpraval,ze bude blizsie pri nich,ze ju dojde kuknut a ze by si ju aj na vikend zobrali,bla,bla,bla...No ked doslo k lamaniu chleba,tak ani nezatelefonoval,pokial som nezavolala ja jemu a nedala som mu mamku k telefonu.A jej to bolo luto,ze sa na nu tak vykaslal,tak sa stale vyhovarala,ze oni nemaju cas a take tie vyhovorky.Tak som jej potom otvorila oci,ze jak ze nemaju cas,ked maju doma dve sluzky,tak keby chcel,tak si ju aspon na chvilu vezme k sebe a zabezpeci jej aj desat opatrovateliek,ktore by okolo nej lietali.Ved penazi ma az az..A ked som mu po smrti svokry vykricala,ze ju mal cely cas v pate,tak mi na to odpovedal,ze on by sa nevedel na jej utrpenie pozerat.Na ake utrpenie,ale?Ved vtedy este citala noviny,aj pokecat sa s nou dalo,sem-tam zabudala,ale dalo sa to..Takze to su vsetko len vyhovorky. :(

[zruseny12]

RADANA
moje faro nema ziadnu kontrolku,leti kedy sa mu chce...;0))))
a ako chce....

no a neviem s tymi vyskami,ked nas bude viac,ci vobec vzlietneme...:0)))))