Moze otehotniet aj panna?

Príspevok v téme: Moze otehotniet aj panna?
miso555

Zdravim,mam taku filozoficku otazku.moze otehotniet aj panna??s priatelkou sme zatial spolu nespali,ona je panna.ale chcem sa radsej spytat dopredu aby sme daco nezbabrali..moze otehotniet panna bez toho aby chalan do nej vnikol??napriklad keby na ruke ma zaschnute spermie a prejde si prstami tade..a prosim vas,sprostosti nepiste:)

pavol_516

Prosím vás, dnes som mal prvý krát sex s mojou partnerkou. Myslím že stále som jej blanu nepretrhol, ale prvý krát ma dokončila rukou.. potom som sa poutierl( dúfam e poriadne, ale niesom si istý) a asi po 15 minútach sme pokračovali. Ale už som sa neurobil, to bolo asi tak 5min. Aké su šance e niečo ostalo na penise a mohla otehotnieť? .
Viem že možno vypadám ako debil, ale fakt mám strach, a robil som veci bez rozmyslu. ďakujem za skorú odpoveď

barbi1997

Mohla by som sa spýtať ? Som ešte panna a hrali sme sa s priateľom,urobila som ho a potom sme sa utreli vlhkými vreckovkami (aj jeho penis).. Asi o 10 min. ho dával na moju pošvu.. je možné že by som bola tehotná ?

barbi1997

Mohla by som sa spýtať ? Som ešte panna a hrali sme sa s priateľom,urobila som ho a potom sme sa utreli vlhkými vreckovkami (aj jeho penis).. Asi o 10 min. ho dával na moju pošvu.. je možné že by som bola tehotná ?

:-))))

To ma pobavilo.. že "sprostosti nepište" :D moj zlatý vačšiu sporstost ako si napísal ty , už nemože nikto z nás :D

danielaaa

dievca kolko mas rokov, ked sa suchas po chlapcovi a potom si z toho v soku....preco sa dnesne deti radsej nesuchaju po ucebniciach aspon by neboli take tupe....

dievča

Ale ja neviem len sa pýtam to že ked sa nedaj bože vytsreikal a ostalo to v nohaviciach či sa to vie dostat až tam...prepáčte ale vážne potrebuejm radu.....takže nemožem byt?? a dám vám pokooj.....

LETICIA

ked niesi skusena, tk naco sa suchas nedajboze aj sexujes? este si na take mala, uz som pisala nie niesi a navstiv gynekooga uz konecne, ked uz mas aj periodu.