Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VYLIEČENIE akné okrem tabletiek, kozm., stravy....

Príspevok v téme: VYLIEČENIE akné okrem tabletiek, kozm., stravy....
Zuzika123123

Ahoj,
mala som akné dlhé roky, večne som to vytláčala, lacné krémy z drogerky, rozškrábané... každého to raz dožere...šla som k dermatologičke, predpísala drahú kozmetiku z lekárne (Vichy, Bioderma)-pomohlo.

No napriek tomu je tu niečo, čo nepremôže ani najdrahší krém či tabletka a to je STRES, ZLÁ NÁLADA. Vtedy si môžem dávať aj svätenú vodu na seba, silné antiobiotiká a krémy za tisíce korún, tá tvár je zlá. Netvrdím, že je to tak u každého, u mňa je. Každá moja depka sa mi odrazí na tváry. Preto sa snažím najskôr byť deševne v pohode, uvoľnená (čo nie vždy ovšem ide) a vtedy je pleť dobrá.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VYLIEČENIE akné okrem tabletiek, kozm., stravy.... - Fórum - ZDRAVIE.sk