Mavate vo vztahu taketo pocity?

Príspevok v téme: Mavate vo vztahu taketo pocity?
Amylee

chodim s priatelom nieco cez polroka a som donho zalubena...niekedy si az velmi uvedomujem ako ho potrebujem...No obcas ma premknu take pocity, ze nemam chut sa s nim stretnut, nemam chut s nim byt ani volat...to trva tak den ani to nie, len mi proste akokeby isiel na nervy alebo co..a potom to prejde,myslite ze je to normalne?..mam 21 aby ste si nemysleli ze to je prechodne pubertiacke spravanie :) dakujem za odpovede

micaa

aj ja mam niekedy take pocity, najma ked sme dlhsie spolu... ale potom zacinam uvazovat nad tym ci vobec ten vztah ma zmysel. Ved raz ked budeme spolu zit nemozem sa len tak zobrat a odist na tyzden...

ewinka

aj ja mám také pocity... aj som mu o tych pocitoch povedala... a zobral to normálne, čiže... asi aj chlapi maju niekedy take stavy :)

Amylee

no ked som mala skolu ze som bola v inom meste tak len vikendy vtedy mi to vobec ani nenapadlo...no a teraz ako som uz doma tak prakticky kazdy den ci na dlhsie alebo len na chvilu

evinkaaa

hmm..ja si nemyslim ze je to naznak toho, ze by ten vztah nemal perspektivu..ludia si proste potrebuju od seba obcas oddychnut co je na tom...

lightmyway

ano ja som take pocity vo vztahoch mavala a potom ked partner naliehal na stretnutie a ja som isla z donutenia, teda len preto, ze on chcel, tak sa mi tie stretka postupne celkom zhnusili..ale vzdy to na mna prislo len ked uz ten pociatocny stav zalubenosti presiel..uz som nebola poblaznena ako spociatku..preto si myslim, ze taky vztah nemal buducnost a nevadi mi, ze to skoncilo