Strastne velka chut sa pocurat do oblecenia...

Príspevok v téme: Strastne velka chut sa pocurat do oblecenia...
Anubis

Sedim pri pocitaci treba mi na malu potrebu dost silno a nechce sa mi ist lebo mam chut to pustit do toho co mam oblecene prave na sebe je to nenormalne si niekto povie ale ja by som chcel vediet ako sa tato choroba vola???
Cital som uz aj o inkontencii a urinii a nic s tymto to nema spolocne je to uplne nieco ine a neviem zatial co?Ze by strasna chut v pocuravani sa do oblecenia???
Poradte ked niekto to pozna a ma s tym skusenost

lano

no susulko, tak to som este neskusal... a co tvoji kolegovia...nic? nevadi ti verejnost? je to prijemne cez pradielko, len potom to pranie,a ak sa tam cosi este prida :-))

susulko

ja to mam rad hlavne na dopoludnajsom meetingu ked citim ako mi moc steka po stolicke a ako jeden po druhom kolegovia utecu. niekedy sa stane ze meeting na druhy den ani nie je, lebo sa v tej miestnosti neda vydrzat. nasiaknuty koberec zvykne smrdiet aj dva dni, kym to klima vyvetra. a este mam rad ked mocim pocas jazdy na bicykli mestom a vidim ako ludia na chodnikoch uhybuju.

oortis

No o takej uchylke som este nepocul, ale suhlasim so sisou72 asi to normalne nie je a len aby sa Vam to nevymklo z ruk a nezacnete mocit vsade aj v autobuse a podobne

lano

jasne ze to nieje celkom koser,ale ked je clovek sam, tak je to celkom fajn uspokojenie...musi to byt zaujimave napr. v dvojici...