Zastrihávanie končekov

Príspevok v téme: Zastrihávanie končekov
brckaaa

Idem si dať podstrihnúť končeky vlasov, lebo už mám veľmi lámavé vlasy, mám ich síce krátke, niečo pod ramená, ale i tak sa lámu ďalej a ďalej, tka už s tým mus´ňim niečo robiť. môžte poslať aj konkrétne tipy obrázkov kratších vlasov a strihov, kt. sa vám páčia a ja si to zvážim. a taktiež by som ocenila ak by ste mi poradili právnu starostlivosť, aby sa už podstrihnuté vlasy nelámali a rýchlejšie rástli. Ďakujem vopred :)

brckaaaa

ok, tak skúsim pravidelne kaž. mesiac, sama a to si nanesiem ako masku, zabalím do uteráka, nechám pôsobiŤ 3 hod. a potom umyjem šampónom?

Mimi323

Stači ju dávať raz za mesiac, ale keď budeš chcieť, tak aj častejšie, niekto si to dáva aj každý týždeň. To už budeš vidieť, kedy to vlasy potrebujú. Ale ako som písala, po prvom použití nečakaj neviem aký zázrak, pre lepší učinok treba hennovať pravidelne.

Mimi323

jj, už by sa nemali lámať.
A to nie je farbenie, neboj sa. To je taký prášok, zaleješ ho horucou vodou, vymieša sa ti také akoby blato a to si hodiš na vlasy, nie je to nič ťažké, aj keď je dobré, keď ti to dáva niekto iný na hlavu, ale ja si to dávam sama, lebo nemám nikoho :D nO A AJ KEĎ SI TO NEDáš PRAVIDELNE NA VLASY, TAK ONO SA TO ROZLEJE na celé vlasy rovnomerne. je to skôr ako taký zábal, nič nemôžeš pokaziť.

Mimi323

A inak, keď máš hennu, tak sa ti vlasy veľmi pekne lesknú na slnku. Ja som hennu davala aj 9 ročnej neteri ešte v zime a aj teraz keď vyjde na slnko, tak má lesklé vlasy.
No a keď si už budeš tu hennu davať, tak si ju nechaj čo najdlhšie. V návode píšu len 45 min. ale to ti skoro vôbec nechyti. Treba nechať min. 3 hodiny, ja nechávam aj celú noc, vtedy chytí super.

brckaaa

tak ok, tú hennu skúsim i keď sa trochu bojím, lebo som ešte nefarbila, tak som zvedavá ako to dopadne :D. a ak chytí aj na zničené vlasy, tka potom je to super a budú sa už asi aj pomalšie lámať, čo?

Mimi323

A aké máš dlhé vlasy? Lebo ja mám skoro po pás, ale také redšie, lebo mám blond a potrebujem 1 a pol balenia henny. Inak myslim že stojí 3 eura jedno balenie.

Mimi323

och :) tak to si asi viem predstaviť :) žehliť každý deň...No keď chceš aby sa ti vlasy spamätali, tak to jednoznačne len henna pomôže :) A chytí aj na zničené, tam problem nie je.

brckaaaaaaaa

a chytí mi aj na zničené vlasy? lebo oni sú už tkaé hničené, že nestíhajú ani rásť, čo sa tak lámu stále ďalej a ďalej, preto som chcela dať podstrihnúť, aby sa už nelámali a sú veľmi suché, žehlila som totiž kaž. deň, juj.

Mimi323

nemusiš dať zastrihnuť končeky, podľa mňa to mesiac vydrží, už ako chceš. Ale hennu by som si na tvojom mieste dala teraz :)