Baby,čo kupujete na Vianoce svojej polovičke??

fraisee

ja sa skor priklanam k praktickym darcekom, som za to, ze je lepsie veci vyuzit ako hodit do skrine, kde pripadnu prachom.
a riesim to tak, ze sa vopred spytam co chce.

laura.

A čo by som mala kúpiť priateľovi ak je ženatý? Teraz nechcem aby ste ma moralizovali a odsudili, lebo ho milujem a sama sa kvôli tomu trápim. Ale prosím o radu čo kúpiť? Osobné dary si domov zobrať nemôže. Ďakujem

svetlana6

napriek tomu ze som s priatelom 8 rokov, nikdy mu nedavam vyslovene nic "prakticke". teda najlepsie su take veci co samozrejme vyuzije, ale nie su to zrovna svetre a ponozky :)naposledy som mu kupila inteligentnu plastelinu ( mozno ste o nej poculi), predtym noz zn. Opinel (francuzsky, nie je sice lovecky, ale mame s nimi velmi dobru skusenost), casto kupujem knihy od oblubeneho autora, k tomu dostane obcas peknu zalozku, alebo taku tu malu lampu na citanie, co sa pripina na knihu, dalsou nasou specialitou su spolocenske hry( vacsinou fantasy, ale aj napr. kartova Bang! je dobra, pokrovy set v kufriku tiez potesi) a kupila som mu aj napr. zupan (pred tym kupil taky podobny on mne a stale v nom chodil :), tak som chcela aby mal vlastny ;) ) podla mna celkom dobry darcek je aj rocne predplatne nejakeho casopisu (podla zaluby), petanque...

catherin

Maju nádherné náramky z chirurgickej ocele aj tu na nete ich je dost, ja som drahemu kupila takyto naramok k narodkam a ma ho strasne rad.( a niektore su za prijatelnu cenu, zozenies aj za 500sk)

natygee

diky monkaaa,s tym rucne robenym hrncekom si ma inspirovala,kedze som kreativna,nemal by to byt problem,ale diky moc,pomohla si:D

monkaaa

puzzle- s vasou foto,aleo ja nie :)
vankusik na spanie
obliecky ?
kravata
siltovka
rucne robeny hrncek
oblecenie vzdy zaposobi
termoska
kniha
CD-cko
uterak krasny
urob kalendar z vasich foto
vesele ponozky
penazenka
opasok
vtipne hodiny na policku
pokladnicka
zvonkohra ,to cinkajuce na strop
rybka v akvarku
dazdnik :)
mp3 prehravas
.
.
.
mozno sa inspirujete...