Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

bibba

daj sa dokopy, spraw nieco pre seba, kludne chod aj s kamoskou jak si xcela do podnajmu, bud stastna hlawne! inac ta to zozere...

bibba

ze ti nosi korbaciky a sisky a wola ti pred spanim neznamena ze to snim ma zmysel :) newiem ci sa boji financii. mas lepsi plat nez on? ze preto by sa citil wo wasom spolocnom bywanie menejcennejsie kwoli peniazom? lebo inac si newiem wyswetlit ze po piatich rokoch xcete to takto nadalej ze kazdy bywa sam. alebo dokonca este u rodicow(?) ale zbytocne snim stracat cas, aj ked mne sa to moze howorit lahko, otom nepochybujem ale co s takym chlapom co to s tebou nemysli wazne. ty sa budes trapit, on bude stale rownaky. a ty budes mat howno z toho.

frejt

Super, nakoniec sa to este vsetko da do poriadku. Ale ta jeho rodina je sibnuta...Jeho mama a sestra od jeho otca odisli (sikule) a tvoj priatel ma s nim zit? Otec by mal ist na liecenie, ale to by samozrejme musel chciet. V kazdom pripade je len a len na tvojom priatelovi, aby si to vyjasnil s rodinou, do toho sa v ziadnom pripade nemiesaj, aby sa to neobratilo proti tebe. Priatel sa uz po tych rokov, co je s tebou, konecne musi naucit, ze ti moze verit a vraviet ti pravdu a co si mysli. Velmi ti drzim palce, aby ti to vyslo. Daj o sebe vediet, ako vam to ide, verim, ze to bude super.

rozbita

Ano,ozval, napisal mi dnes pred obedom, ze ho to mrzi a ze nevie preco z toho vycuval a ze ak chcem tak pride..Prisiel a sme sa rozpravali trochu o tom, povedal ze nevie preco tak reagoval, ze chce so mnou byvat, ze nevie preco..No a potom z toho vyklulo aj to, ze sa boji co bude z otcom ked odide a aj to co povie zvysok rodiny, ze odisiel (lebo jeho mama a sestra mu odjakziva vsugerovali nech byva s otcom, ze ved otec je "sam" a ze je za neho zodpovedny a tak.., takze predpokladam ze budu "nadseni" a budu ho obvinovat vzbudzovat v nom pocit viny a mna budu mat uzasne za to "radi", ze som priatela "donutila" "opustit jeho chudaka otca")-to ma ani nenapadlo, ze by ho toto mohlo trapit..
No a priatel povedal, ze chcem so mnou byvat, ze to bol skrat, tak som volala po jeho navrhu tomu chlapovi, ten chvalabohu chapal zrejme ze aj magori ziju na svete, takze ak chceme mozeme prist pozriet byt a podpisat zmluvu..Tak dufam ze priatel uz z toho nevycuva.. Jaj taku mam radost, ze sa to napravilo..

sweet_lolitta

rozbita> chodis s malym deckom v chlapskom tele, ktore naviac obsahuje VELKEEEEEEEEEEE......EGO :))) Skus mu urobit po voli. Ak sa nechce k tebe nastahovat, resp s tebou byvat, tak chod byvat s kamoskou a ked sa nechce ozvat a byt cez vikend s tebou, tak sa nedoprosuj, kasli nanho :)

rozbita

Hrozne ma to boli..to vsetko..preco sa to stalo??Este cez vikend sme boli spolu, bolo nam krasne, doniesol mi sisky, len tak cely kopec a korbaciky, bo vie ze to mam rada..Este v nedelu mi volal len tak pred zaspavanim..A zrazu nic.....on nepojde so mnou byvat, este je aj urazeny..ani sa neozve..A to cez vikendy byvame spolu, aj zajtra a nedelu sme mali byt..pondelok ide na dva tyzdne prec..a nebudeme spolu, urcite, kedze sa neozval a je nastvaty (aj ked nema byt preco)..skvely vikend..jaj..ani nevie co by som napisala..zle mi je zo vsetkeho..:((((

frejt

Neboj, vytrucuje sa a ozve sa. Skoda, ze si sa mu ozvala ako prva. To si robit nemala. Nechaj ho zatial tak. Urcite sa ozve. Boze, ja by som ako 25ka kaslala na take trapenie, takym ma baba prechadzat, ked ma 16-20, v tomto veku by sa mi tym uz nechcelo ist...Tak si rozmysli, ci to chces takto ty. Ste spolu uz dlho a malo by to ist k lepsiemu, nie naopak.

rozbita

Tak uz som tu spat..Nic nove..rano som priatelovi napisala taku dlhu sms-nic osravedlnujuce, skor vysvetlenie mojich pocitov..a ziadna reakcia..nic..Je mi smutno..