Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

amika

pytam sa preto,lebo sa ta snazim pochopit...ak je to tak ako vravis,este to treba vediet z jeho strany,prosim ta daj mu tieto otazky,co som ti ja kladla a potom sa zariad...rozumies mi?

rozbita

Nechcem svadbu a babo-teda teraz nie..plne mi staci to byvanie zatial :)..On hovori,ze chce so mnou byvat, ale nechce podnajom, hypo..bla bla..takze je to jedno aj tak nic z toho..

katka...

No len ci za nou niekedy pride ohladom toho byvania? Ked jej povedal, ze mozu spolu chodit este 20 rokov.
Rozbita, tu ti uz nie je co radit. Ty ho poznas najlepsie, ty vies ako na neho. Musis sa sama rozhodnut, ci budes cakat, ci to budes riesit.

maja255

moj so mnou tiez nechcel ist byvat..6 rokov..potom ma to prestalo bavit a dala som mu kosom..teraz sa z toho nevie spamatat...ale uz je neskoro

rozbita

Frejt, kym sa on rozhybe s byvanim, budem cakat presne do osemdesiatky..ale mas pravdu ja uz nebudem nic hladat..
Katka, urcite nie, nechystam sa cakat na spasenie..bud sa rozhybe alebo...
Amika,lubim ho velmi,myslim ze to nie je o zvyku (aj ked mam pocit ze ho uz nelubim tak neskutcne ako predtym, nieco sa vo mne zlomilo pri jeho story s pracou-ale to je o inom..-ale stale ho lubim velmi)..Som s nim stastna, ked nam je krasne..Ked nam je zle, chcem byt s nim, ale tuzim aby sa to napravilo..Ano, je to on pri ktorom sa chcem prebudzat, ale mam strach z toho ze je taky nesamostny a necielavedomy..Preco sa pytas?

frejt

katka a ako to pomoze? On jej pri vaznom rozhovore jednoducho povie, ze s nou zit nechce...Keby chcel, uz by to predsa riesil. Ako som pisala, nemozes ist s bubnomna zajace, boze, ja si neviem predstavit, zeby som tak na chalana naliehala. Netreba tlacit na pilu. To sa jednoducho nazyva nezhoda nazorov. Ona s nim chce byvat, ona chce svadbu, ona chce dieta. A muz streckuje a streckuje. A cim viac to ta zena bude rozmazavat, tym viac ten chlap nebude chciet. Ja radim este chvilu vyckat a vobec o spoluziti nehovorit.

katka...

frejt, ale dokedy ma na neho cakat? Ved uz boli na spolocnom byvani dohodnuti a on cuvol. POdla mna si to treba vysvetlit.

rozbita

jajka,mas pravdu v tom,ze nikdy neviem "co"mas, nech pochádza z akejkolvek rodiny, kamoska mala chalana s VS,zo skvelej rodiny, rozhladeneho, ambiciozneho..a podvadzal ju s kym prislo, ako neskor zistila..
Frejt,nikdy nemozes vediet ci ten "dalsi", nebude znovu "problemovy"..Ja osobne radsej riesim ako sa rozchadzam, aj netvrdim ze mienim riesit vecne..

amika

odpovies mi na toto uprimne?

rozbita a ty sa hlavne snaz,aby si uz rozbita nebola :-)

si donho zamilovana velmi,ale je to uz zvyk? si stastna,ked si s nim,alebo ti je lahsie bez neho? je to on,pri kom sa chces nasledujuce roky zobudzat?

katka...

Je to len na tebe. My ho nepozname. Len z toho co si tu napisala. Musis ho donutit k vaznemu rozhovoru, nech sa vyjadri co dalej. Vysvetli mu, ze ty sa chces posunut niekam dalej, osamostatnit sa, zit si vlastny zivot bez rodicov, s nim. Ja neviem, ale chces s nim este kolko rokov takto fungovat 5, 10, 15? Ako ze len chodenie? Ty budes byvat s rodicmi a on s otcom alkoholikom?