Farba casting creme glos

iiiii

ja som si dala svetlý gaštan a je hneda, ani moc tmava ani bleda, tak stredne hneda, ale pekna farba, dam si znovu a aj ladový gaštan môže byť pekna, skús

lacki

ahojte nemate skusenosti s tmavym gastanom?chcela by so tmavohnedu farbu od castingu ale vsetko mi chyta do cerveno hneda (mala som uz ladovy gastan a cokoladu a vsade je ten cerveny nadych) ja to chcem pekne prirodzene hnedé.

citronik

ziadne ohlasy? prosim, nikto nekusal pralinku? alebo aspon radu ktory odtien aby nebol prilis tmavy...ani prilis bledy

citronik

bosorka471 tak potom daj vediet ako ti to chytilo, ja mam tiez take stredne hnede vlasy. najlepsie keby das aj foto

bosorka471

ja som si dneska kupila tu istu farbu tiez pralinku aj ked som rozmyslala nad ladovym gastanom,ale predsa som si vzala tuto idem sa zajtra farbit mam take stredne hnede vlasy tak som zvedava ako to chyti

majočkaaa

ja som mala tu istu farbu ako kamaratka - bordovu, vlasy mame velmi podobne ona mala o jeden otien tmavsi, jej normalne chytila na cierno a mne normalne na bordovo.ale rychlo sa vymyva ta farba:-)