divná bolesť hlavy...pomóc...

Príspevok v téme: divná bolesť hlavy...pomóc...
xixia

Ahojte, chcela by som sa opýtať. Už od včera mám divné bolesti hlavy a neviem aký liek si na to dať. Nechcem užívať brufeny...
Bolí ma jeden bod (tak 3 centimetre) v zadnej ľavej polovici hlavy. Nebolí ma to stále, ale iba v intervaloch...Tak 3 minúty dobre a potom mi vystrelí prudká bolesť. Myslela som si že cez noc to prejde, ale neprešlo to...
Poradíte mi niekto...prosím

[zruseny12]

nebude to chrbticou?alebo nizky tlak?
mna ked boli hlava,vzadu -ta cast od krku hore-vypijem kavu a prejde to...
ale mozno fakt by si mala navstivit lekara...tazko takto radit...

xixia

...ja neviem, ale ráno som mala pocit, že tie bolesti sú častejšie...teraz sú tiez intenzívne, ale trošku v dlhších intervaloch...tak pol hodinu...
Myslím že migréna to asi nieje, pretože migréna sa objavuje skôr v prednej časti hlavy a mňa to bolí v zadnej ...

AdamKrt

Treba pamatat na to, ze vsetko ma svoju pricinu. Zvrhnut nieco na migrenu je lahke, treba najst podsatu problemu.

Napr. casto nespravnou stravou, vysokym cholesterolom sa upchavaju cievy. Tie najtensie byvaju casto pritom v mozgu. Tam to moze sposobovat problemy, bolest. Inak sa to moze prejavovat v prstoch, na rukach nohach /studene koncatiny/. Cieva sa upcha, niekde to tlaci, krv neprudi, kde ma...

Na to by stacilo uzivat denne 1 tobolku Lecitinu. Prirodny doplnok, cisti cievy, odburava cholesterol. Priatelka mala tiez takto migrenu, pomohlo jej to.

Tie, ale dlhodobo moze fungovat dobra kombinacia - tinktura z hlohu, na regulaciu krvneho tlaku /a tiez precistuje cievy/.... Alebo dobra kombinacia hloh + jablcnik v tinkture.

Ale nieco take nezacne posobit asi hned, avsak je to dlhodobe.

No a samozrejme je vhodne sa zdravo, vyvazene stravovat.

AdamKrt

Z nicoho nic sa nic nestava. Vseto ma svoju pricinu. Ak ma niekto problem dlhodobejsieho chrarakteru, da sa nieco diagnostikovat na zaklade symtomov.

Mozes pit malo vody, mat hustu krv, spat nedaleko zdroja s vysokym elektromagnetickym smogom, vselico je mozne... Navstiv lekara. Potom sa mozes od niecoho odrazit...

AdamKrt

Navstiv radsej rychlo pohotovost. Mohla Ti prasknut nejaka zilka, moze vytekat krv a tlacit Ti niekde. Trvaj na vysetreni hlavy.

Neudrela si sa niekde ? Nejaky uraz nedavno ? Ci nejaka choroba ?