Este nikdy som si nefarbila vlasky, poradte, KTORA FARBA JE NAJLEPSIA??

bibka499

ja si farbim už velmi dlho vlasy na blond a mozem povedat ze najlepsia je garnier100% je velmi pekna ziadny zlty odtien a s palettkami mam velmi zle skusenosti a velmi nicia vlasy tie by som si uz na hlavu nikdy nedala

vlnka

Podla mna zalezi aj na tom, kto ti vlasy farbi. Ak mi ich farbila znama,s Garnierom, mala to byt hneda farba, ale chytilo mi ich do tmavohneda aj s cervenym nadychom, po akom som vobec netuzila a hned, ako som mohla, som isla ku kadernicke sa prefarbit. Mozno mi ten Garnier nechala prilis dlho. O nieco neskor som si vybrala farbu, akej by som chcela mat vlasy, Shwarzkopf natural and easy. S nou som isla ku kadernicke, ze chcem tento odtien a aj mam teraz tento odtien. Naschval som si vybrala trochu svetlejsiu farbu, ci mi to nechyti na tmavsie, ale chytilo to skoro rovnako ako na krabicke. Comu som len velmi rada. Cize u mna, ked farbit vlasy, len u kadernicky.

Simmka

JULDA...... po hene si možeš nafarbit až vtedy vlasy ked ti ta hena odrastie ja som kadernička a každy sa to uči že na vlasy na ktorej je hena sa nemože davat žiadna preparacia a ani fabit vlasy musi skratka odrast uppplne

sonas

Moje skusenosti
Palette - horsie ako savo (spoluziacka ma dobre skusenosti so samponom, teda 2. skupina, ktory nie je taky agresivny ako normalna farba, mozno ma pravdu)
Garnie - Ok
Loreal - odporucam casting alebo ten najnovsi s evou longoriou (ale ten je este drahy, takze skor casting)
O ostatnych ako londa a podobne hrozy sa zmienovat nejdem.
Pokial si vlasy nafarbis len raz a potom uz LEN odrasty tak by ti to vlasy nemalo velmi znicit.

taska p.

Ahoj, tak ja ti poviem presne ake mam skusenosti s blond farbami-aj ked momentalne som hnedovlaska(zmena je zivot) - vlasy si farbim cca 5-6 rokou na blond-zo spinavych blond, rukami mi presli uplne prve farby schwarzkopf, neskor loreal , neskor garnier, neskor londa a opat garnier.
zhrnula by som to asik taktzo - loreal mi neskutocne ale neskutocne hrozne vysusil vlasy, hned som sa musela dat ostrihat, ostala mi hotova slama na hlave. ale kedze davam veciam druhu sancu, zopakovala som pokus po nejakom case a vysledok bol rovnaky, takze som od tejto znacky uplne ale uplne upustila.prve swarzkopfky (tie uzke svetle krabicky) boli a su podla mna otras farby, takze tym sa tiez vyhybam.ale schwarzkopf ma taku radu shimmer shine(alebo tak nejako sa to vola) z nej som dlhu dobu pouzivala blond farbu so striebornymi odleskmi a bola super, ziadne zlte odtiene, zdrave vlasy, parada( maju take sirsie krabicky, tmavomodrej az fialovej farby). potom ju chvilu nemali tak som presla na 100% garnierku - striedala som rozne odtiene blond-a tiez super -akurat ze namali vtedy vo farbach aj tie regeneracne kury na zaver, takze som sa ked som opat v predajni uvidela tu schimmer shine vratila spat k nej. casom dali aj do 100% garnierok tu vyzivujucu peci ale uz som presla na hnedu takze som to cele nechala tak.kazdopadne ja mam vlasy ( zevraj ) huste a s vybornou strukturou.(tvrdi kadernicka) a na to co som na nich napachala su stale super.neviem vsak 100% tebe poradit, ktora farba bude pre teba priamo vhodna. keby som to zhrnula u seba loreal nikdy, londa to iste, schwarzkopf ano (maju napr. teraz taku radu blond a fakt su niektore odtiene zuzo) a 100% garnier ano. good luck s farbenim :P
P.S : podla mna nie je ani tak problem vo farbe ale aby si si zvoli spravny odtien co bude pristat tvojej pleti a ociam ....

Julda

ahojte..chcem sa nieco spytat.

dala som si na vlasy hennu z DM a chcela by som si dat teraz chcemicku farbu(loreal feria)po akom case si ju teda mozem dat?kolko musim pockat? dakujem velmi pekne :) pekny den :)

ushko

mnamka 257: no, kludne aj melirik :o) uz som to tu pisala, voobec s tym nemam skusenosti,a bojim sa .. aby nebol umely, pramienky jednej farby roztrusene po vlasoch :o)