stare temy

Príspevok v téme: stare temy
happi

Niekedy sa vytahuju stare temy, napr aj z minuleho roku, kde novy prispievatel da svoj prispevok, svoju otazku, opise svoj problem, ale vacsina sa vyjadruje k staremu problemu.
Alebo sa vytiahne stara tema a zacne sa nanovo riesit, co je myslim zbytocne. Momentalne som si to vsimla v tejto teme napr:
www.zdravie.sk
Tak moj navrh je, ze ak by temy neboli aktualne, nerozoberali sa, boli by napr 3 mesiace necinne, tak ich nejak oznacit a upozornit toho, kto by ju vytiahol a dalsich prispievatelov.
Ak tento navrh uz niekto dal, tak sa ospravedlnujem

AdamKrt

Ale tie temy su na to, aby pomahali aj dalsim ludom, co su na tom podobne.

Tak isto, niektore temy mozu byt aktualne stale....

happi

v sobotu vecer sa takto nudit,pisat si sam(a) so sebou...smutne:-)par ludi ma tu pozna, slovko FEST by som nikdy nepouzila:-)
no, podla mna je moj navrh fayn, vobec si nenapisal(a) co sa ti na nom nepaci.
A knihy? Zboznujem knihy, ale o tie mi vobec nejde, ide o predsa skvalitnenie fora

happi:-)

ja pisem len o oznaceni, napr zvyrazneni datumu, kedy bola tema zalozena. Alebo ak by bol nejaky novy prispevok, v starej teme, tak ten oznacit. Nepisala som,ze by sa temy mali mazat, samozrejme, ze niekomu posluzia.
A rozkaz, nabuduce sa pozriem:-)

ssssssssssss

blby navrh ved niekedy cloveku pomoze aj stara tema aspon precite rady navrhy a pod. hoci tema nie je aktualna, tak danny prob. zas aktualny pre toho cloveka moze byt a tak mu pomoze aj ta stara tena

a tych navrhov tu nie je az tak vela, tak najprv sa pozri ci tu niekto taky dal a az potom pis a neosporavedlnuj sa vopred.