Vyznate sa niekto v zlate?

Príspevok v téme: Vyznate sa niekto v zlate?
milovna

Jedna sa o kvalitu zlata na svadobne obrucky.

chceme si kupit obrucky ale ako vydim v obchodoch si rozne druhy cien.napr.videla som zza 75 eur obrucku za 100 eur a aj za 400.v com sa to lisi?ved zlato je zlato nie?rovnaky matrial a ma rovnaku zivotnost,kvalitu?dakujem ak sa v tom niekto vyzna.chcem proste aby nam do vydrzalo do smrti

poznamtotiez

Hm, asi nema zmysel ti to pisat. Ty si sa stretla, ja som pochodila osobne obchody, ale ty o tom urcite vies viac...

poznamtotiez

Ved to ti neberiem, ale nehovor, co sa predava v Amerike, ked si tu nebola. ja vzdy pisem len o nieco, s cim mam ozaj skusenosti.

siu4

predavame ich aj s certifikatmi,asi to take nic nebude.A stretavam sa s ludmi,ktory sa v tom fakt vyznaju.no,kazdy ma svoje vedomosti

poznamtotiez

siu4 na SR som po sperkoch nepatrala, dlhe roky zijem v USA a som stastnou majitelkou dvojkaratoveho zasnubneho prstena, tak o tom cosi viem.

poznamtotiez

siu4 prosim ta, nechcem ta urazit, ale najsor si nieco o briliantoch zisti. Uplne malicke briliantiky maju velmi nizku hodnotu, je to vlastne len "prach" z tych vacsich. Briliant o velkosti 1/4 karatu je nic.

siu4

mam s tym skusenosti a so zlatom pracujem uz nejakych par rokov...a ty si videla niekde u nas 10 karatove?By som bola zvedava