Holuby nam zneprijemnuju zivot

Príspevok v téme: Holuby nam zneprijemnuju zivot
eruska000

Prosim poradte kto vie uz sme bezradny obecny urad na nas kasle ,hygiena a zivotne prostredie sa zas za hlavu chytaju preco ten nezaujem.Ide o nasho suseda chova holubov ma ich asi 100 a je to asi 2 metre od nasho domu.Zije sa nam tu hrozne a tazko ,hopluby su vsade .Ked nezatvorime okna tak nam vlietaju dnu ,museli sme zlikvydovat bazen lebo bol plny peria a trusu,,chlapec dostal z nich astmu ,lebo ma alergiu na perie.Ja skoro rano vstavam aby som pozbierala po dvore a balkone perie aby chlapec mohol "dychat" sused mi na to odpovedal vraj ho mam dat v lete do tabora .Pradlo vonku vobec nevesiam mame krasnu terasu ktoru nepouzivame ,lebo sa nam tam pomaly zasidluju susedove holuby .A to som este vsetko nenapisala ja mam z toho nervy a uzkosti.Starostka sa vyjadrila ze kym nevypukne epidemia zatial zakrňocit nemozu.Tak uz len cakat.

josefin

po precitani par prispevkov dozadu sa ani nedivim, ze mate vselijake choroby ako alergie. to mate vsetko z nervov, lebo neviete v sebe prekonat nenavist. tolko nenavisti k zivym tvorom, ze sa nehanbite, vy egoisticki barbari! vsak si to vybavte so susedom, co tie holuby mozu za to? pomstit sa na nevinnych zvieratach! keby vasim detom niekto ublizil, lebo mate s niekym nevyrovnane ucty, to by ste pokadali za spravodlive? za co tie zvierata mozu, pytam sa vas! takto rozmysla len bezcitny primitiv!

cinderella33

vitkor, je smutne, ze holuby uz mas ale nic o nich nevies. to sa ides pytat na forum? najprv si prestuduj o holuboch nejaku literaturu, prv nez si ich kupis! naco maju niektori ludia vobec zvierata?

fero917

Kazdy kto zije na dedine ma pravo chovat hospodarske zvierata, ake sa mu len zachce. Ak je sused holubar, tak s tym nic nenarobite, ma na to pravo. Fandim mu. Najprv si co to o holuboch nastudujte a zistite, ze je to iba vas hnev a kopa predsudkov, ktore z vas priam srsia. Holuby su cistotne, uzitocne, a v chovoch su pod zdravotnou kontrolou.

Ak je tu cosi nezdrave, nie je to sused. Ale vasa zaryta slepost.

isabella

cowboyka, my sme mali ten isty problem dlhu dobu, jedneho dna sme sa nastvali a zlikvidovali vsetky miesta kde by tie svine mohli hniezdit a teraz po nich nastastie nie je ani stopy... raz som im dokonca od jedu ako som nasla nakladene vajicka tie vajicka povyhadzovala von oknom :-DDD su to svine spinave co len choroby prenasaju, skus dat na balkon pripadne daco otravene ak sa nebudu chciet odstahovat, ale hlavne je im zrusit vsetky vhodne skryse... teda aj cokolvek oprete o stenu tam nemozes mat, lebo to je automaticky pristresie pre nich...
a co sa tyka hlavnej temy, ak budes mat na balkone nejaku potravu otravenu tak ti na to nikto nic nemoze... ved predsa mozes mat mysi, nie? a napad s nejakym psom co hrdusi vsetko zive tiez nie je zly, toho by si mohla mat na dvore... a samozrejme skus sa poradit s pravnikom, ze co sa da v takom pripade co sa sudov tyka robit

cowboyka

nedovolí mi nepripojiť sa k téme - chcem sa poradiť - nebývam síce na dedine, ale mojím problémom sú holuby na balkóne a dosť to znepríjemňuje život - hlavne ráno o piatej, keď spím si začnú hrkútať a mňa ide hádam poraziť. CD-čka nepomáhajú a zaskliť balkón zatiaľ nechcem, nakoľko mám dosť teplý byt. Psa a ostatné zvieratká si nemôžem dovoliť, nakoľko mám dcéru alergičku - hľadám preto nejakú inú radu. ďakujem

eternity

ako to tu uz ktosi pisal - otrava. otravena psenica, alebo nieco podobne. dat to na balkon, alebo na strechu vasho domu, aby to bolo na sukromnom pozemku (kde mozes mat co chces) a pomaly to bude kapat... ked je netolerantny sused, tak preco by ste mali byt tolerantni vy?

pipinaaa

ahoj aj u nas na urade pouzivaju ten zvuk dravych vtakov ako pisal klu. alebo si kupte nejakeho sibnuteho polovnickeho psa, ako je ten nas-zadrhne vsetko zive na dvore, k comu sa dostane..