Neviem, ako z toho von :((

Príspevok v téme: Neviem, ako z toho von :((
michaella

Asi pred mesiacom som zistila, ze chalan, s ktorym som bola asi 4 mesiace, mi "zabudol" povedat, ze ma uz dlhorocny vztah, aj ked vraj maju uz dlhsi cas problemy. Hned som nas vztah ukoncila. Bohuzial, asi mi na nom zalezi viac, ako som si povodne priznavala, lebo aj po 4 tyzdnoch nanho intenzivne denno-denne myslim. Nemozem jest, spat, sustredit sa na nejaku pracu ... :( Kazdy den bojujem s tym, ze mu znovu zavolam. Mozne je aj to, ze by sa odmietol dalej so mnou stretavat, aby sme si to zbytocne nekomplikovali, alebo by sme zacali spolu odznova. Nechcem byt s nim len ako jeho "milenka". Ak je pravda, ze maju vo vztahu problemy, chcem o neho zabojovat. Ale ma to vyznam???

michaella

stretnut sa s nou neplanujem. 1.vobec netusim, kto to je a ani zistovat to nejak nemienim a 2.co by som jej asi tak povedala? "uz niekolko tyzdnov spavam s tvojim chalanom. len teraz som sa o tebe dozvedela. je to v poho? lebo vraj mate nejake dost vazne problemy, ci co,tak som sa ta chcela spytat, ci je to pravda a ci ma vyznam o neho bojovat. lebo vies, neviem ci by mi povedal pravdu, tak mi napadlo, ze sa radsej opytam teba. co ty nato? chces so ho nechat, alebo mi ho prepustis? "
adusik, takto nejak to prebiehalo aj u teba? :)
3. mozno sa so mnou uz viac nebude chciet stretnut, a ak by som jej to cele zavesila na nos, len viac problemov by som do toho vniesla. ak ma on nechce, nebudem sa tlacit nasilu.

takze radsej ostanem pri tom, ze si to vybavim priamo s nim. ak ma neodmietne a bude sa chciet este stretnut, mozno ho donutim, aby vyklopil celu pravdu. a tomu, ze si robi aj s kamaratmi len srandu, tak tomu neverim. uz davno nemame 17, takze to , ze sme boli spolu, nebolo o tom, robit si z niekoho srandu. praveze mam pocit, ze mal a myslim ze aj stale ma predomnou respekt.

Adusik

no tak sa s ňou stretni a bude to povedz jej proste všetko. Alebo to sprav ak by ti nechcel povedať tak až potom sa s ňou stretni. Čo ak si fakt len z teba robí srandu a tí jeho kamoši tiež. Však ako si napísala, tak chalani držia spolu. Ale podľa mňa by si sa s ňou mala stretnúť a porozprávať, však za to nič nedáš.
Čo som napísala, že aj mne sa to stalo, tak mne sa to stalo s kamarátkou a čo mala ma zabiť alebo čo. Teraz sa normálne stretávam všetci traja a smejeme sa spolu.
Ak budeš mať odvahu tak sa s ňou stretni teda...

michaella

adusik, ved prave to by som chcela zistit. ci naozaj maju medzi sebou take problemy. lebo ked som bola s nim, neskryval sa so mnou, dokonca ma zoznamoval aj s jeho kamaratmi. takze teraz neviem, co si o tom mysliet...ci mu nezalezi, ze sa to moze dozvediet, alebo s kamaratmi ako chlapi drzia spolu a nebudu dalej bonzovat. da sa to zistit? :(

Adusik

tak mne sa stalo niečo podobné. Ak nechceš aby ťa tá baba roznášala tak sa na to vykašli, viem, je to ťažké ale dá sa to. Nájdeš iného a nie klamára, však keby mali problémy tak s ňou už by teraz nebol. Proste alebo sa stretni s tou babou a porozprávajte sa, poprípade nejako zisti, či fakt majú problémy. Ak by nemali tak kašli naňho iba ťa chce zneužiť a potom odkopnúť. Však poznáš pravidlo: "Ak nedá tá, tak dá ďalšia." A keď tak stretne na ulici po čase, tak sa ti len bude smiať. To chceš?? Isto máš na lepších ako je on.

taktoje

mas nato zaludok aby si rozvracala vztah??? ved ked to urobil jej ( s tebou) tak ak by ste sa dali dokopy tak to časom spravi aj tebe, je to bezcharakterny clovek, a sam nevie co chce, ved ked raz nechcem niekoho tak ju nebudem podvadzat ale sa a s nou jednoducho rozidem. je to ubohe

kajjaa

zavolaj mu, ak myslis, ze ti to pomoze. nic tym nestratis, mozno este trosku zo svojej hrdosti :) ako pises, mozno ti to pomoze pohnut sa dalej..

jajka001_

no ked si mu dala najavo, ze pre teba nikdy nebol dôlezity - tak to veru mohol tak vziat, aj ked jasne ze si bola nastvana a prehnala si to, on si moze mysliet ze fakt ti na nom nezalezi a nema sancu, tak sa ani neozve. na druhej strane jasne ze ta hrdost, ze sa neozves, ked ta takto podrazil...neviem presne za akych okolnosti sa to stalo, ci si bola len bokovka alebo ma taky vztah ze hore - dole, vecne rozchody a tak. ak ta vyslovene ze klamal tak nechaj tak nestoji za to, na druhej strane, ak je to tak ze mu to neklape a nevie sa rozist...no mal by sam vediet co chce, a ak ta naozaj lubi, najde tu odvahu a pride za tebou. alebo vas osud da do kopy, ak to tak ma byt :)

michaella

jajka
viem, ze by to bolo najrozumnejsie, nechat to tak, ale tym sa daleko nepohnem. a ak ano, tak len velmi pomaly.
proste musim vediet, na com som. beriem radsej odmietnutie, ako tu neistotu ... co ak by z toho nieco predsa len bolo, ale kvoli hrdosti sa to nikdy nedozviem?

michaella

winki
ja viem, ze je to dost mozne. ale potom si spomeniem, ako mu bolo trapne, ked som na to prisla a hanbil sa za to, ze mi ublizil... a dala som mu vtedy dost najavo, ze pre mna nieje a nikdy nebol dolezity. Preto ta dilema. Ako mam zistit, ci ma ma uplne v pazi a bola som mu len na sex, alebo tiez nevie, ci moze zavolat?

jajka001_

nevolaj mu, rozhodol sa...ked si vyriesi ten vztah co ma, a pride, tak to bude dobré - ak uz nebudes lubit medzicasom ineho. kazda ina moznost je naprd :)