vysoky tlak

Príspevok v téme: vysoky tlak
kajka01

ahojte, dnes mi na beznom vysetreni namerali vysoky krvny tlak som mlada a nikdy som nemala problem s tlakom skor som ho mavala nizsi ako vyssi, tlak bol presne 138/101, sestricka ma okamzite poslala za obvdnou lekarkou kde mi asi za cca pol hodinu namerala nizsi o nieco ...len sa chcem oyptat ci to nemusi hned znamenat nieco vazne a ci to mohlo byt len situacne ..dost som sa prelakla...dakujem za nazory a skusenosti
----------------
Článok "Meranie krvného tlaku" www.zdravie.sk
"Pomocka na sledovanie tlaku krvi" www.zdravie.sk

RNG

miroslaval, mineralky su zly zdroj mineralov, telo ich v tej forme nevie poriadne vstrebat a zbytocne namahaju ladviny pri vylucovani.
Mineraly s dobrym vstrebanim su najma v zelenine, pripadne na cas sa daju doplnit doplnkami specificky navrhnutymi na vysoku absorbciu a zabudovanie do kosti.

RNG

miroslaval, na tetaniu treba v prvom rade napravit travenie, lebo nedostatok roznych mineralov znamena zlu absorbciu=zle travenie.
Ak si chces potvrdit, ze to je nedostatok mineralov hlavne, skus brat nejaky dobry mineralovy doplnok(Ca, Mg, K, vit D-3 )
totiz zidadnymi pristorojami ti asi nic nenajdy, lebo aj pri nedostatkoch mineralov telo obvykle vie odburat z kosti dost na normalnu chemiu krvi.
Keby ti odobrali krv v case takeho zachvatu, tam by mozno namerali ciuz nedostatok mineralov, alebo CO2(hyperventilacna tetania, sposobena casto nedostatkom roznych neurotransmiterov a z toho vyplyvajucich panik a hyperventilacie, v tom pripade tyreba brat chybajuce latky, nie chemikalie na utlmenie)