som v p...z nervami z neveri

Príspevok v téme: som v p...z nervami z neveri
nupagadi

čaute všetci,moj problém je v tom že ma priatelka podviedla.žijem s nou už 10 rokov a milujem ju aj ked mi to urobila ale stale sa mi to vracia každí den už neviem čo mám zo sebou robit.stalo sa to nedávno ,odpustit som je odpustil ale v srdci to bolí a bude.nikdy sa toho asi nezbavíím aj ked sa bude snažit akokolvek pretože s ním to robila aj 6 krát za den a somnou sa jej nechce raz za 4 dni.som chlap a sex je pre mna dôležitý tak nechápem prečo s ním mohla a somnou nie,žebi bol fakt tak lepší ako ja .tak prečo potom tvrdí že sa jej to somnou páči.neviem ako dalej a nesmejte sa aj ja som si myslel že mne sa to nemôže stať a stalo sa.

AdamKrt

Lenze pri nevere je to tak, ze clovek, ktory miluje, toho druheho nepodvedie, lebo vie, ze by mu to ublizilo. A ked to urobi, tak je jasne, ze ho nemiluje. Myslim - uprimne nemiluje.

To je potom otazne, ze naco ostavat s takym clovekom.

rodrigez

Jasne sisa, kazdy dava o tom ako su vsetci zasadovi. Ked ja budem trtkat kde koho, tak tiez poviem frajerke sak co si taka zasadova...
Je to o tom, ako chces v zivote fungovat, ak ti nevadi ze frajer si nechava robit fajku hoci kym, tak to je tvoj problem. Potom sa necuduj ked ti na zadku vyrastie brokolica. Ak ti to ale tak vyhovuje, tak nie je problem. Si stastny clovek.
Ale mne osobne sa nevera hnusi. Sam som si tym presiel, tiez som bol hovado, ale ak niekoho milujes a jemu zalezi na tom, aby si bol len jej ci jeho, nebudes trtkat kade tade.
Ano zasady treba mat. Ak ich nemas, si viac zviera ako clovek. Osobne mi je zle z ludi, ktori nemaju zasady a je im vsetko jedno. Chrapu kde s kym...

sisa72

vy ste tu všetci nejaký zasadový.. všetko sa može v živote prihodit aj nevera... treba vedieť odpúštať.. ak sa naozaj milujete prekonate aj toto.. držím palce...

rodrigez

No kur.a to je neprijemne. Poznam ten pocit ked niekoho milujes az za hrob. Len si skus zvazit ci ti to za to stoji. Si chlap a mas nejaku hrdost. Ak sa cica hodla cupcit s niekym a s tebov chodit do kina, tak sa na to rovno vykasli. Problem je v tom, ze pokial na nej nevidis ze to lutuje, ze nemas pocit toho, ze ona sa citi ako spina, tak to nema zmysel. Ak cloveka nevera nemrzi, posli ju rovno kade lahsie. Ale bacha zeny su prechcanejsie nez by si si myslel, nestaci ked ti povie ze ju to mrzi a lutuje to. V prvom rade to z nej musis citit, z toho ako sa k tebe sprava. Ja osobne by som to uz s nou nevydrzal, hrdost je pre mna viac ako zivot s niekym kto si ma nevazi. Nevera je svinstvo. Rozid sa s nou, sama dobehne nazad ked zisti ako to sprasila. Ak jej to nedocvakne, aspon vies ze to nie je to prave puzdro...

Liana...323

Áno, asi nešlo o lásku, ale 6 krát za deň to potreboval ten chlap, nie ona. Nik nehovorí, že zo strany milenca to bola láska. A žena sa rada prispôsobí, keď za to dostane čo chce.

sisisissina

Suhlasim s Lianou,skus najst aj ty niekde chybu- urcite ju nechcem ospravedlnovat- nevera sa ospravedlnit neda, no iste jej nieco chybalo,ked po 10 rokoch sa rozhodla riskovat vztah...
A mimochodom, pravopis ti dost robi problemy vsak?Ale etraz to nie je o tom...

Liana...323

Keď chlap podvedie ženu, je to živočíšne, ide o sex, o potrebu. Málokedy sú tam city. Často to urobí aj v zdanlivo fungujúcom vzťahu.
Ale keď žena podvedie muža, je to znak, že vzťah má trhliny, čosi tam nie je v poriadku. Nerobí to len pre sex, ale do nevery často vkladá city. Ženská nevera je oveľa nebezpečnejšia pre vťah ako mužská.
Skrátka, keď chlap podvedie ženu, ide z jeho strany o sex. Keď žena, ide o to, že jej vzťah nefunguje a lásku hľadá inde.
Preto sa sám seba spýtaj: Aký ste mali vzťah? Fungovalo to? Rozumeli ste si? Neboli v poslednej dobe problémy, krízy? Ale nepýtaj sa na sex.
Tvoja partnerka hľadala v tom druhom mužovi to, čo nenašla, alebo stratila u teba. A naozaj to nemuselo byť o tom sexe, veď napokon ti sama povedala, že to má s tebou rada.
Keď nájdeš ten problém, zváž, či stojí za to odstrániť ho, alebo sa radšej rozísť.
Pekný deň.

halan

No po 1O. rokoch by si mohla uvedomit o co moze prist a asi jej to stalo za to a riskovala ze pride o teba aj o istotu ktoru uz takyto vztah poskytuje... Musis zvazit ci vas vztah je rovnocenny, ci aj ty pocitujes tu istotu ze ked pride niekto "lepsi" aj v buducnosti ci sa od teba neodstahuje bez mihnutia oka.
A to ze sa s tebou nemiluje 6 krat za den je normalne po 1O. rokoch :-)) To nie je meritko na lasku..