CLIP IN PREDLZOVANIE - VASE SKUSENOSTI

Príspevok v téme: CLIP IN PREDLZOVANIE - VASE SKUSENOSTI
nanykus

Ahojte. Chcela by som si kupit clip in system na predlzovanie vlaskov z ludskych vlasov. Nemyslim ten s tymi sponkami, ale taky ten jemnejsi. Mam vlasy po lopatky a chcela by som este tak o 20cm viac. Rada by som vedela vase skusenosti. Ci to drzi. Kolko kusov je optimalne v baleni, nici sa to? A dolezity dotaz ci treba na to mat nejaky specialny strih vlasov, myslim hlavne zakoncenie. Dakujem Vam vopred za vsetky odpovede.

oneKISSgir

Ahoj tiež neviem čo máš na mysli pod pojmom jemnejší ale nevadí =) mala som a aj mám sponky teraz akurát idem meniť mám to už vyše roka a myslím že to bola dobrá investícia nevidno to je to nenáročné stačí to umývať s veľmi jemným šampónikom a nezamotajú sa ani nič ak ch budeš denne 2x česať pri nosení ale musím ťa upozorniť že ono aj keď sú pravé vlasy potrebujú aj dvakrát toľko starostlivosti ako tvoje vlastne lebo zničia sa pretože nemajú korene =) dúfam že som pomohla ak niečo môžeš napísať
oneKISSgirl@azet.sk

freerika

neviem aky je jemnejsi..ja som mala sponky ale ide o ten vlas par krat som to zmyla a tak sa to zachuhlilo ze som to po mesiacu musela vyhodit do kosa a stalo ma to 4tisic vraj kvalitne nefarbene panenske vlasy...uz nikdy viac