Vztah...

Príspevok v téme: Vztah...
zuuzu

Dobrý den, neviem ci iba ja sa citim byt taka sama aj ked mam priatela..alebo či aj vy ostatný to tak mate.S priatelom som 2,5roka. Samozrejme, ze chapem...ze ziadny to nie je ako na zaciatku.Ale mna skor trapi nasa komunikacia..ked nie sme spolu..tak za cely den mi zavola..iba vecer...resp. to ja jemu...a ma cas iba na jednu minutu..mi povie co si budem do mob. vypravat!Ja tomu nejako nerozumiem.Nechcem na neho tlacit...ale tak sa bojim, ze ked nebudeme spolu komunikovat, ked nie sme spolu ze ho stratim...

rada

Tak ja mam ten isty problem. S mojim som 4 roky a ten komunikaciu stale odklada. Nie sme spolu casto, lebo on je par km odo mna, ale zatial na dialku sa da. Ideme uz kupovat byt. No komunikacia je a bola vtedy na bode mrazu a to som sa s nim uz musela vazne porozpravat, ze bez komunikacie to vobec nejde. Treba mu narovinu povedat, a ked uz videl,ze ja pomaly ustupujem, zacal bojovat a snazit sa. Takze asi mu treba dohovorit,ze ziadne potom, ale teraz. Nebudete sa stale odkladat na dalsi den a potom dalsi den na dalsi... dost. Stopni to a povedz mu to.

kajka01

ahoj zuuzu
uplne ta chapem, mna tiez prekmne obcas taky pocit, teda premkol teraz uz dlho nie ale to isto este pride...tiez mam priatela a niekedy som si pripadala sama nastastie to trvalo len den dva, a bolo hlavne vtedy ked priatel nemal cas a ja som nemala co robit lebo vtedy premyslal stale a samozrejme ze ked nemas co tak iba clovek rozmysla a je mu clivo...ked som ja mala plnsi program hned to opadlo a ani vtedy nevadilo ze aj priatel nema cas.....skus si najst nejaky program..viem ze nie vzdy sa to da aby si nebola sama napr. s nejakou kamoskou, ale aspon sa pokus...a este povedz mu to nemyslim ze hned mu vesat na nos ze si sama ale to ze sa ozve len vecer a dokonca casto krat len ty sa ozyvas...ja som toto vzdy povedala ked sa mi priatel ozval az neskoro vecer.tak potom sa snazil aspon hned po praci na chvilu ak aj nieco este mal...treba vzdy povedat co sa ti nepaci...aby o tom vedel lebo ked nepovies ani on s tym nema co spravit lebo on si to neuvedomuje...