čo hovorite na tento jedalniček?

doubledog

otrasny jedalnicek, fakt tazko najst nieco horsie :(
to snad ani nemozes mysliet vazne, je uplne zbytocne takto sa stravovat
iba sa oslabis, rozhodis si metabolizmus
takto chudnut je hlupost

ale myslim, ze tebe je zbytocne radit, tuzba schudnut ti zatemnila mozog, takze rozumne rady neprijmes

sweet_lolitta

sematam> je to absolutne nevyvazena dieta, pti kt. si spomalis metabolizmus. Baby, co tak nezacinat chudnut o 5 minut 12, ale dat si cas par mesiacov na to??(!)

caffe

Na zaciatok 30 minut cvicenia staci..Ja jazdim kazdy den 30 minut na stacionarnom bicykli + par brusakov a pomaly pekne chudnem...netreba to prehanat s cvicenim.. :)

caffe

Hm na takejto diete dlho nevydrzis..maximalne tyzden a zacnes byt unavena,mat krce v zaludku a nafuknute brucho..aa urcite pride jojo efekt..mam to vyskusane na vlastnej kozi takze teraz drzim rozumnu dietu ktora sa aj da vydrzat a necitim pri nej hlad :)

lahka a fit

vraj lahka a fit jogurty nie su dobre, pretoze tam je sice malo tuku ale vela cukru (ci opacne) ale je to klam
ake mate nazory na to?
ze radsej ine nizkotucne

ikuska

takze uz o tom cviceni-30min je malo lebo tuk sa zacina spalovat po 20minutach aktivneho pohybu...najlepsie 60min a prosim ta,ty si myslis zetakto schudnes???urcite nie!!!! ako tu uz niekto poznanenal nevydrzis a neschudnes tuk ale svaly co je trochu nebezbecne.
treba vela pit,musis sa prinutit aj ked nie si na vela pitia zvyknuta.a to
3-5litrov.ziadne ochutene vody, najlepsie cista voda alebo zelene caje.treba si pozerat nutricne hodnoty vzadu na obaloch potravin.
ovovie-len do 15hod,lebo obsahuje cukor ktory sa v noci meni na tuk
zeleninu-hocikedy
jogurty najlepsie lahka a fit
tie tabletky su neucinne sracky.
najlepsie su spalovace tukov samoarejme ako ktore ae ja na ne nedam dopustit.

andrejka21

no ja si viem dobre predstavit ze ked takto papas nie si hladna. ja tiez nejem vela ked je teplo, nechuti mi a ani nie som hladna. vacsinou, jem na ranajko-desiatu jogurt, tiez activiu, kedze vstavam niekedy o 10 az:) na obed bud to co mame doma, co je navarene, ale nie vela nemam chut, a potom pobede alebo vecer nejaku zeleninu alebo tak. ja nemam vobec chut nejak jest, a mne to vyhovuje lebo sa aj tak snazim schudnut. ale tak napriklad ked mam chut na pizzu tak si dam, napriklad vcera, alebo aj ked amm chut na sladku tycinku tiez si doprajem, cize aj sa nejak neobmedzujem, len nejem vela, nechuti mi :)