Čo pijete?

Príspevok v téme: Čo pijete?
fliacik2

Ahojte...chcem sa spytat, co zvyknete vy piť v takýchto letných horúčavách...ja to mam velmi tazke nechutí mi čistá voda ani čaje...tak väcsinou ochutenu minerálku...no tá nieje velmi zdrava...alebo domaci bazovy sirup...ale ten asi tiež neprispieva k zdraviu, ked obsahuje tolko cukru...tak sa chcem spytat, co ine by som mohla piť?

fgf

cista voda je chutna, sice mi trvalo 1-2 tyzdne kym som si na to zvykol, ale teraz 70% vody co vypijem je cista...a nemusim sa trapit s ochucovanim :)

mandarinka

skus si do tej cistej vody nakvapkat stavu z citronu.. ja to tak robim, tiez mi cista voda nechuti, ale ked do nej dam citron, tak uz hej :) .. ale nie aj aj citron aj cukor, jasne? :) ... no a dobre to osviezi a navyse vitamin C len prospeje...

joni_

ja vypijem aj cistu vodu, ale tiez nie som jej milovnik, najcastejsie pijem mineralku Rajec tu bylinkovu (medovka, mata, pupava - tie su dobre)alebo vodu so sirupom, ale sirupu len velmi malo, nemam rada sladke napoje, pripadne si k tej troske sirupu prihodim aj pol tablteky sumiveho vitaminu (tak na 0,75 litra vody)