Tetania

Príspevok v téme: Tetania
+bezmocna18

Ahojte, zisitili mi nedavno tetaniu, no ja si niesom ista ci ide o nu vraj ano ale ja sa bojim....nedokazem uz zit ako normalny clovek.... Moje priznaky- tlak na hrudniku, slabost, problemy s dychanim, zavrate, pocit na odpadnutie, pocit nepravidelneho dychania, pred tym nez som zacala brat magne B6 aj trpnutie ruk ci mravcenie, prichadza to samo od seba najhorsie vecer ked mam pocit ze umieram...som slaba, toci sa mi hlava neviem poriadne dychat, panikarim a dalsie veci vhodne na diskusiu ak ano tak piste budem odpisovat a debatovat s kazdym dakujem!!!!!!!

[zruseny12]

AHOJ BEZMOCNA
tak to ti nezavidim,CIPRALEX je AD,ze?
no aj PP je len nedostatok vit.a miner. atd.
poznam to podla seba...
pekny vecer

+bezmocna18

mariaa..... ahoj takze je to vraj panicka porucha vsetko som mala ok... beriem uz cipralex teda zajtra zacinam.... napisem ti ako mi je ci to pomaha som na nervy vyskytli sa okrem pp aj dalsie poruchy psychiky fobie a tak.... ach jaj:(((

[zruseny12]

este si daj do googla ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE...tam si najdes par rad pre seba a velmi dobrych/neviem,ci som ti to uz pisala ak ano tak prepac.../
inak si pisala este nieco o ANTIKONC.nie je to sposobene aj tym,ze ti to rozhadzalo vsetko v tele?nebolo by dobre ju vysadit,popripade ju vymenit za inu?
a este jedna vec,RNG ti len poradi,ake pripravky-doplnky by si mala brat keby si nahodou dostala od lekarky napr.tablety na upravu hormonov...lebo tam je medzi nimi velky rozdiel...
...ked budes brat tablety na upravu hormonov od lekarky...pomozu ti,ale maju plno vedlajsich ucinkov...pozri si letak,ak dostanes tablety...takze na jednu stranu si pomozes a na druhy zasa poskodis nieco ine...
...ked budes brat doplnky-prirodne na upravu hormonov tak sa ti len upravia hormony a nic okolo neznicia...

a to,ci je to overene lekarmi,alebo nie...to je uz vedlajsie,stale to zalezi len na tebe ako sa ROZHODNES,ale urcite pomahaju aj doplnky.../JA TO MAM VYSKUSANE NA SEBE A MOZEM POVEDAT,ZE POMAHAJU DOPLNKY,LEN JA SOM MALA INY PROBLEM AKO TY...ALE ZASA AK TREBA CHEMIU,TAK ANI TU DO URCITEJ MIERY NEODMIETAM-NAPR.MALA SOM HELIKOBAKTERA A VEDELA SOM,ZE MI SILNE ANTIBIOTIKA ZNICIA UPLNE CREVA,ESTE VIAC AKO ICH MAM,ALE NEODMIETLA SOM ICH BRAT,LEBO SOM SA CHCELA HELIKOB.CIM SKOR ZBAVIT...STALE TO ZALEZI LEN NA CLOVEKU,AKO SA ROZHODNE.../
tak aj ty,rozhodnut sa musis sama,aku liecbu budes pouzivat,zalezi len na tebe na,co sa citis...

[zruseny12]

+BEZMOCNA
nemas vobec za,co hlavne aby ti uz bolo lepsie a dostala si sa s toho.../len musis byt trpazliva atd./
ok,obcas sa mrknem na tu temu,len dufam,ze ju najdem...
tak sa maj krasne zatial...ahoj

+bezmocna18

mariaa.....dakujem velmi pekne:)) az budem nieco nove vediet tak ti necham odkaz:) aj ja tebe prajem vela stastia:)

[zruseny12]

+BEZMOCNA
tak,to je jasne,ze ked si v stresse je to horsie,ved stressom sa v tele tratia vit.B...atd.a ked si v pohode aj telo je ok,je podstatnejsie na tom lepsie ako ked sa strassujes...
v prvom rade,prijmi to,ze mas TETANIU a nestressuj sa...za to,ze mas TETANIU sa nemusis HANBIT...nie je to na hanbu,ved ty za to nemozes,ze ju mas...KED NEMAS OK HORMON.PROFIL JE TO URCITE S TOHO...
a,TETANIA,je mozno psychickeho razu,ale to len preto,ze ju sposobili nejake ine zdr.problemi v tele...a to som uz o nich pisala...
to je normalne,ked cloveku chybaju nejake vit.a miner.ze nie je v POHODE a je na tom ZLE AJ PO PSYCHICKEJ STRANKE...
tak zacni tak,ako som pisala v inej teme kde sme sa o tom bavili...
prajem ti vela stastia...

+bezmocna18

mariaa anooo to som ja no pojdem na gyndu v piatok takze sa chystam dat si to do poriadku...som zvedeva ci je to z toho lebo je zvlasne ze ked som v psych. uplne v klude je mi fajn ako nahle nejaka situacia dole vodou:(((

RNG

bezmocna 18, Slovensko nie je centrum sveta ani vedy. To , ze to nie je "overene" na Slovensku nic neznamena. . Ked je to povolene na predaj v USA, taksi mozesa byt ista, ze to bolo preverene ovela prisnejsimi autoritami(FDA) a preslo to cez podstatne lepsie vybavene laboratoria, ako na Slovensku.
Okrem toho, pytas sa zlej osoby, ja som american, tj som rozhodne viac nakloneny produktom z USA, kde uroven doplnkov je daleko popredu pred ostatnym svetom.

[zruseny12]

+BEZMOCNA
lenze ty mas TETANIU koli tomu,ze nemas HORMONY OK...TAK AJ TOTO TREBA DAT DO PORIADLU V PRVOM RADE...
aspon si myslim,ze si to ty...pisali sme si spolu...tusim v piatok...